Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Krosno

dr n. med. Joanna Gonet-Sebastianka

38-400 Krosno

SUPER DOKTORKA BARDZO MIŁA :)UPRZEJMA DORADZI WSZYSTKO SZCZERA USMIECHNIĘTA SUPEROWAAAAAAAA:)!POLECAM

lekarz Tomasz Warchałowski

38-400 Krosno

Do doktora chodzę od ok. 4 lat. Obecnie prowadzi moją ciążę. Godny polecenia lekarz. Każdej pacjentce poświęca dużo czasu, wszystko tłumaczy co robi i po co. Co prawda odbija się to na czasie, bo przedłużające się wizyty opóźniają kolejne pacjentki, ale cała reszta jest OK. Jak wyżej napisałam, do dr Warchałowskiego chodzę od kilku lat, obecnie prowadzi moją ciążę, wszystkie badania USG b. dobrze wytłumaczone.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jadwiga Gierad-Pietrzkiewicz

ulica Krakowska 310
38-400 Krosno

polecam wszytkim Pania Dr Jadwige Gierad Pietrzkiewicz jest bardzo dobrym lekarzem z wysokim doswiadczeniem i kazdemu poswieca bardzo duzo czasu
Opinia dodana przez: paulina

lekarz Tomasz Góra

Pracownia Diagnostyki USG dr n. med. Paweł Guzik
Grodzka 53
Krosno

Wiedza dr Góry obszerna, tłumaczenia szczegółowe, leki wydają się być trafione, jednak spore zastrzeżenie mam do gabinetu - 250zł za wizytę (Galen przy ul. Warneńczyka) i nie ma choćby parawanu, za którym można się rozebrać...Nawet na NFZ nigdy nie spotkałam się, żeby w gabinecie nie było łazienki...Gdyby dr nie znał się na mojej chorobie, nie przyszłabym tam więcej. Pani z recepcji skasowała bez paragonu 2,50zł za maseczkę (nie wzięłam torebki) ...
Opinia dodana przez: Endless

lekarz Magdalena Mika

Ginekolog, Ginekolog położnik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

Pełen profesjonalizm, lekarz godny zaufania. Pani doktor pomogła mi rozwiązać mój problem i wszystko dokładnie wyjaśniła. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Łysikowski

Niepodległości 16b lok. 19
38-400 Krosno

Najlepszy lekarz w Krośnie.. Sympatyczny miły a przede wszystkim bardzo dobry specjalista.. Gorąco polecam

lekarz Andrzej Jurenko

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz. Wspaniały kontakt z pacjentem, podejście ludzkie, a nie tylko zimne spojrzenie specjalisty. Siła spokoju, opanowanie, kultura osobista i uśmiech, który leczy. W moim przypadku wykazał się również wielką wiedzą i doświadczeniem medycznym. Żadnych komplikacji po operacji- szybko, sprawnie i bezproblemowo. To lekarz, który nie przestał być człowiekiem. Te wszystkie przymioty sprawiły, że opuszczając szpital zrobiło mi się smutno ;-)

lekarz Mariola Stapińska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Mariola Stapińska specjalista ginekolog - położnik
Korczyńska 43
38-400 Krosno

Pani doktor przyjęła mnie po trzech godzinach czekania a byłam umówiona prywatnie na godzinę brak poszanowania czasu drugiej osoby.
Bylam na dwóch wizytach u doktora Gardygały na pierwszej wizycie byłam w 4 tygodniu ciaży lekarz był bardzo miły uprzejmy zlecił badania przepisał witaminki, chciał pobrać cytologię ale ze względu na obfite wydzieliny nie udało się powiedział ze nastepnym razem zrobimy badania, i założy kartę ciąży. Po trzech tygodniach miałam następna wizytę lekarz nie zwrócił uwagi na moją kartotekę z czym przychodzę tylko od razu do cytologi bardzo nie umiejetnie ...

dr n. med. Janusz Słowik

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Nikogo tak nie polecam z lekarzy jak Pana Słowika. Przeżyłam z nim horror...bardzo bardzo hamski lekarz. Sytuacji opisywała nie będę bo jest stanowczo za długa,ale jestem bardzo zawiedziona jak i zszokowana traktowaniem ludzi przez tego Pana. Z dala od niego w szczególności na nfz czyli w szpitalu,miałam do czynienia dwa razy,a drugi raz aż za długo i za każdym nie polecam. Nie wiem jak prywatnie jak po prostu "płacisz wymagasz" ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

Marek Pelc

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Polecam. Lekarz ginekolog który mnie prowadził sam kazał mi sie zgłosić z moim problemem do doktora Pelca. I tak sie stało. Jestem zadowolona z leczenia.
Opinia dodana przez: Olga

Joanna Gonet-Sebastianka

38-400 Krosno

Lekarz z powołania. Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Zawsze konkretna, życzliwa, uśmiechnięta oraz bardzo pomocna!!!! Chodzę do niej ponad 15 lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Natalia Goleń

lekarz Stanisław Kucza

Gabinet
ul. Piłsudskiego 49
38-400 Krosno

Uratował moje dziecko ,które umierało we mnie.Szybka reakcja,trzeźwy umysł.Dzieki niemu moje dziecko żyje.
Opinia dodana przez: Justyna
Pan doktor to doskonały specjalista w leczeniu niepłodności i nie tylko. Rzetelne odnosi się do problemu, zleca szczegółowe badania i wyjaśnia wszystko na bieżąco. Czuliśmy się z męzem "zaopiekowani" i wszystko się udalo. Nawet gdyby sie nie powiodło, to nie zmieniłabym lekarza na pewno i opinie miałabym taką samą. Jestem wdzięczna panu doktorowi oraz bardzo miłym i kompetentnym paniom, które z nim pracują. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Borys Welz

ks. Staszica 23 lok. 4
38-400 Krosno

Warto zapytac gdzie pan lekarz konczyl studia medyczne, I kto pozwolil mu ukonczyc specjalizacje z ginekologi i poloznictwa? Pan doktor najwyrazniej nie wie o podstawowych zasadach leczenia kobiet I ryzyka jak rowniez obiawow raka piersi. Ktos powinien poinformowac pana Welza ze ryzyko raka piersi wzrasta u kobiet wraz z wiekiem. Byc moze pan doktor wiedzialby wtedy ze kobieta w wieku 57 lat, po okresie menopauzy zglaszajaca sie po porade (prywatna ...

lekarz Marek Węklar

Grodzka 53 lok. 3
38-400 Krosno

Polecam.Dostępny pod telefonem o każdej porze, jeśli trzeba coś na cito ! Życiowy facet..tylko to namawianie do dzieci..;)
Opinia dodana przez: Ans21

lekarz Alina Kotiuszko

38-400 Krosno

Bardzo dobra doktorka ,lecze się od lat i w swoim krótkim życiu przyszłam wiele z lekarzami ginekologi. Czasem pomoże, czasem samo przejdzie A czasem terapia nie zadziała. Ale i tak to najlepszy lekarz na tym zadupiu. Wytłumaczy, wysłucha, popatrzy, tel odbiera ,oddawania, w szpitalu zaglada itd .

lekarz Piotr Wajda

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Nie, nie i jeszcze raz nie. Zbyt długo chodziłam do tego lekarza, i za wiele pieniędzy wydałam, żeby teraz nie wystawić mu opinii, na jaką zasługuje. Miły jest tylko na wizytach prywatnych, bo - jak wszyscy wiemy - na NFZ lekarze leczą za darmo. Jeszcze się obrusza, że przyjęta państwowo oczekuję tego samego traktowania, jak na wizycie prywatnej :))) Zadał mi tylko mnóstwo bólu i nic więcej. Zawsze będę odradzać ...

lekarz Marzena Oskarbska-Bazia

Szklarska 3/19
38-400 Krosno

Na początku wydawało mi się wszystko ok, gdy przepisując hormony powiedziała, ze nie będę miała problemow zdrowotnych, wręcz przeciwko wszystko się poprawi. Z początku ufałam, ale gdy zaczęły się u mnie bóle nóg, złe samopoczucie i ogólnie praktycznie plusów nie zauważyłam. Hormony przepisała patrząc na to, ze w wieku prawie 19 lat miałam okropne zmiany ropne na buzi. Przepisała mi hormony twierdząc, ze te są najlepsze. Ale jak mówiłam co ...

lekarz Wojciech Abrahamowicz

38-400 Krosno

Jestem stałą pacjentką Pana Abrahamowicza od ponad 10 - ciu lat, lekarz uprzejmy, konkretny, sam proponuje wszelkie profilaktyczne badania, a wszystkie moje schorzenia zostały prawidłowo zdiagnozowane i wyleczone, dobór leków ze staranną konsultacja. Polecam.