lekarz Stanisław Kucza

Uratował moje dziecko ,które umierało we mnie.Szybka reakcja,trzeźwy umysł.Dzieki niemu moje dziecko żyje.

Lekarz który uratował mi życie. Przytomny pomimo tego że przywieziono mnie w środku nocy z rozległym krwotokiem wewnętrznym z pękniętą ciążą pozamaciczną.... straciłam ponad 2,5l krwi... przeżyłam tylko dzięki szybkiej interwencji doktora dla którego nie miało znaczenia czyją pacjentką bylam wcześniej.Nie ocenia nie krytykuje wyrozumiały i cierpliwy. Bylam po dwóch cesarkach doskonale poradził sobie z bałaganem jaki miałam w brzuchu dzieki niemu teraz zyje i oczekuje trzeciego dziecka. Lekarz z powołania miły kompetentny taktowny zainteresowany pacjentką. Żadkość w dzisiejszym świecie takiej empatii życzę wszystkim lekarzom...

WITAM BARDZO DOBRY LEKARZ MIŁY UPRZEJMY I DOBRZE PROWADZIL TRZY CIĄŻE MOJE POLECAM PANA DOKTORA.POŚWECA SWÓJ CZAS PACJENTKOM JAK COS SIE DZIEJE TO ZARAZ KIERUJE NA SZPITAL I JEST PRZY TOBIE

Nie polecam lekarza,jeśli można go tak nazwać .Dopuścił zaniechania swych obowiązków w zwiazku z czym nie powinien pracowac na tym stanowisku.Dzięki niemu zostało zaszyte łożysko po porodzie które jak twierdził wyciągnął, lecz niekompletne i zaszył.Zakończyło się łyżeczkowaniem dopiero po 2 miesiącach,a powikłania to anemia,tarczyca,oraz zator płucny,czego nigdy wcześniej nie miałam.Ludzie przejrzyjcie na oczy ,jest wielu kompetentnych lekarzy ,on do nich nie należy..