dr n. med. Janusz Słowik

Nikogo tak nie polecam z lekarzy jak Pana Słowika. Przeżyłam z nim horror...bardzo bardzo hamski lekarz. Sytuacji opisywała nie będę bo jest stanowczo za długa,ale jestem bardzo zawiedziona jak i zszokowana traktowaniem ludzi przez tego Pana. Z dala od niego w szczególności na nfz czyli w szpitalu,miałam do czynienia dwa razy,a drugi raz aż za długo i za każdym nie polecam. Nie wiem jak prywatnie jak po prostu "płacisz wymagasz" możliwe,że wtedy jest milutki, ale ja na pewno nie spróbuje.Rodziłam martwe dziecko gdzie w takim przypadku potrzeba na prawde delikatności,ale niestety temu Panu daleko do tego. Jak również wytłumaczenie wyników badań wygląda u niego bardzo nie uprzejmie. Nie wiedziałam,że tacy ludzie istnieją,ale życie człowieka wiele uczy.

Wspaniały lekarz. Według mnie najlepszy ginekolog w Krośnie. Jestem po operacji, którą wykonywał doktor Słowik. Mam do niego pełne zaufanie. Przed zgłoszeniem się do szpitala dokładnie mi wytłumaczył na czym będzie polegała moja operacja. Bardzo uprzejmy i miły w kontaktach. Polecam go na 100%.

jest ordynarny dla pacjentów traktuje jak śmieci łaskę wielką robi pacjentowi po prostu cham nie polecam go kobietom z dala od niego

nie polecam go kobietom z dala od niego

Kompetentny i godny polecenia lekarz.Wspaniały lekarz, najlepszy u jakiego byłam. Według mnie posiada ogromna wiedzę i doświadczenie, ma dobre podejście do sprawy.

Wspaniały lekarz, najlepszy u jakiego byłam. Stwarza wspaniałą atmosferę, uspakaja, wszystko świetnie tłumaczy. Do tego ciepły i pogodny człowiek ze wspaniałym poczuciem humoru. Uwielbiam Go i nigdy nie zmienię lekarza. Wszystkim serdecznie polecam.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Janusz Słowik????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Chciałabym prosić właściwy kontakt do tego doktora...dzwoniłam na podany i jest nieprawidłowy

Kompetentny i godny polecenia lekarz. Doktor prowadził dwie moje ciąże które musiały byc zakończone cesarskim cięciem.