Maria Fajt

Pediatra

Mając troje dzieci spotkałam się z wieloma lekarzami (również w szpitalu). Nigdzie moje dzieci nie były tak dokładnie badane pod każdym względem. Bardzo dziękuję

Mając troje dzieci spotkałam się z wieloma lekarzami (również w szpitalu).
Nigdzie moje dzieci nie były tak dokładnie badane pod każdym względem.
Bardzo dziękuję

Prawdziwy lekarz z powołania,który czyta wręcz choroby z dziecka jak z kartki. Trafiliśmy z córeczką,która od 5 dni gorączkowała.Wcześniej badali ją 3 lekarze,którzy stwierdzili,że osłuchowo wszystko w porządku,tylko przeziębiona.Dopiero Pani Doktor zdiagnozowała zapalenie oskrzeli i płuc.Dodatkowo wskazała inne dolegliwości,na które żaden lekarz nie zwracał uwagi. Nigdy nie widziałam tak rzetelnego i fachowego badania. Poza tym to bardzo ciepły,miły i cierpliwy Człowiek.

Doskonały lekarz, spokojna, cierpliwa, uśmiechnięta a przede wszystkim kompetentna. Bardzo dokładnie zbadała moją córcię, postawiła diagnozę i przepisała leki za przystępną cenę. Warto było jechać 60 km i czekać w kolejce aby zobaczyć uśmiech na ustach mojego dziecka. Dziękuję

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Miałam poważny problem z 5 letnim synkiem, męczył go duszący, suchy, uporczywy kaszel szczególnie po nocach. Szukaliśmy pomocy u kilku lekarzy i był leczony ponad 1,5 roku i powiedziano że to jest zapalenie zatok i nadreaktywność oskrzeli. Każdy z lekarzy niby wiedział co mu dolega a nie potrafił pomóc. Dziecko miało różne inchalacje, wziewki i ŻADNEGO REZULTATU. Zdesperowani i wykończeni nocnymi dusznościami dziecka pojechaliśmy do Pani Doktor Fajt. Wizyta trwała 1 godz., ale Pani Doktor chyba nic nie przeoczyła. Obejrzała dziecko od stóp do głów i powiedziała mi dużo nowych rzeczy, których inni lekarze nie widzieli. stwierdziła u syna skoliozę, a jeżdziliśmy do Lublina od 2 lat do ortopedy żeby leczyć koślawe stopy i on nic nie widział, a ONA na pierwszej wizycie spostrzegła. Dała leki na kaszel i jak ręką odjął. Dziecko już miesiąc nie kaszle jestem bardzo zadowolona.
TO JEST DOKTOR Z POWOŁANIA, DLA KTÓREGO NAPRAWDĘ LICZY SIĘ ZDROWIE PACJENTA, a nie pieniądze. BARDZO PANI DZIĘKUJĘ

pojechałam do pani doktor z 3 miesięczną córką, która miała problem z zaparciami. dwa dni przed wizyta dziecko zaczęło kasłać, jednak pediatra, która je obejrzała stwierdziła, że to nic takiego- płuca i oskrzela są czyste, pani dr Fajt zbadała dziecko neurologicznie. jest to badanie dosyć nieprzyjemnie, więc córka się mocno popłakała. tuż po tym badaniu dr przeszła do badania laryngologicznego, trochę to mnie zdziwiło, żeby osłuchiwać płaczące wciąż dziecko, ale stwierdziła, że to nie ja jestem lekarzem. no i diagnoza: mocne zapalenie oskrzeli i skierowanie do szpitala. chcąc niechcac udaliśmy się do szpitala, gdzie przyjmujący nas lekarz stwierdził, że na jego "oko" i słuch żadnego zapalenia nie ma, ale dla pewności zostawi nas na oddziale, żeby wykonać badania, ostatecznie diagnoza pani Fajt nie potwierdziła się. za to my spędziliśmy 3 dni w szpitalu, a mała miała niepotrzebne rtg. oszczędziłoby to stresu i nam i dziecku. a wystarczyło najpierw dziecko osłuchać, a później zrobić badanie neurologiczne. wydaje mi się, ze lekarz z takim doświadczeniem powinien lepiej stawiać diagnozy.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kock"?

Urszula Orzeł

Lekarz rodzinny
Kleeberga 26
21-150 Kock
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo otwarte
ulica 1 Maja 3
21-150 Kock