Maria Fajt

Super lekarka. Leczy moje dzieci od kilku lat. Zawsze doradzi, nawet telefonicznie podpowie w razie kłopotów. Super kontakt nawet z najbardziej marudnym pacjentem.

DRODIE MAMY!!!!! Wcz trafiłam do Dr Fajt-przyjmuje w okolicy miejscowości domku rodzinnego mojego męża, tam Pani Dr jest BARZDO ZNANA!Leczyal jeszzce jego 30lat temu...Drogie mamy powiem tyle...nasza niunia ma dopiero 2mce...niepokoiły mnie krostki...lekarze zganiali na srodki, proszki, nie wiadomo co...aż pojechałam 50km do Pani Dr i wreszcie!!!!!!!!Pani Dr w skrócie opiszę Ją:rzetelna, niesamowita wiedza, szalenie miła, dokładma, wizyta trwa tyle ile potrzebuje tego pacjent-u nas 1godzinę, i to za jedyne 60zł...To przykre ze trzeba jechać z wojewódzkiego miasta by znależc tak EXTRA DOBREGO lekarza jakim jest Pani Dr Fajt!!!!!!!Dziewczyny jak ...

DRODIE MAMY!!!!!
Wcz trafiłam do Dr Fajt-przyjmuje w okolicy miejscowości domku rodzinnego mojego męża, tam Pani Dr jest BARZDO ZNANA!Leczyal jeszzce jego 30lat temu...Drogie mamy powiem tyle...nasza niunia ma dopiero 2mce...niepokoiły mnie krostki...lekarze zganiali na srodki, proszki, nie wiadomo co...aż pojechałam 50km do Pani Dr i wreszcie!!!!!!!!Pani Dr w skrócie opiszę Ją:rzetelna, niesamowita wiedza, szalenie miła, dokładma, wizyta trwa tyle ile potrzebuje tego pacjent-u nas 1godzinę, i to za jedyne 60zł...To przykre ze trzeba jechać z wojewódzkiego miasta by znależc tak EXTRA DOBREGO lekarza jakim jest Pani Dr Fajt!!!!!!!Dziewczyny jak sie lękacie, nie rozpoznana macie chorobę dziecka wybierzcie sie do DR fajt jest niesamowita...od dzis spie spokojnie póki jest Pani DR-ANIOŁ NA ZIEMI:)

suuuuuper lekarz. pierwszy raz spotkałam się z taką wnikliwą dokładnością aż do przesady. warto czekać 2 godziny na wizytę, która trwa 0,5-1,5 godz.Pani Maria została mi polecona przez koleżankę i rzeczywiście warto!Teraz ja ją gorąco polecam. Przekonajcie się sami! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beata mama Karolinki

Lekarz z bardzo szeroką wiedzą i dużą praktyką. Bardzo dokładny, poświęca dużo czasu pacjentom, a poza tym bardzo miła Pani.

Znakomity specjalista, który potrafi zdiagnozować każdą chorobę. Polecam.

Znakomity specjalista, który potrafi zdiagnozować każdą chorobę. Polecam.