lek. dent. Maria Liszewska-Krzywy

2,9
2,5

Pani doktor leczyła moje zęby wiele lat. W tym czasie ani razu nie miałam wykonanego RTG - w tym brak prześwietlenia przy leczeniu kanałowym. Zdarzało mi się słyszeć, że "ubytek jest zbyt mały i nie warto jeszcze się za to brać" w efekcie czego po krótkim czasie okazywało się, że sprawa jest o wiele bardziej poważna, kończąca się niemal kolejnym leczeniem kanałowym. Liczba pacjentów, jaką ma Pani doktor niestety nie pozwala na kompleksowe zajęcie się konkretną osobą - czas oczekiwania zawsze był o co najmniej 2h dłuższy niż wskazany termin. Dopóki przypadkowo nie trafiłam do innego stomatologa - pewnie dalej żyłabym w przekonaniu - że jestem pod dobrą opieką. Niestety, odradzam.

Pani doktor może i sympatyczna ale terminy oczekiwań to tragedia-czasem nawet 2-3 godziny się czeka!! Do tego pani blondynka (bezczelność wrodzona/tupet nabyty/wyrachowanie wykreowane) w rejestracji manipulująca terminami doprowadza człowieka wręcz do szału!

Jestem niezmiernie zadowolona z wizyty u p. Doktor.Polecam wszystkim.Warto poczekać,aby być tak obsłużonym.

lecząc kanałowo...radze omijać z daleka...może się zakończyć ekstrakcją.szukam innego lekarza po zakończeniu leczenia.jak można leczyć kanałowo p. bez zdjęcia RTG? ...u lekarki to codzienność.

Dentystka może i miła... ale oczekiwanie na wizytę - TRAGEDIA... nie dość, że trzeba się zapisać 2-3 miesięce wcześniej to jeszcze danego dnia siedzi się pod gabinetem mnóstwo czasu... jak siedzi się godzinę to jest dobrze...... paranoja, żeby rezerwować cały dzień na 15-minutową wizytę u dentysty

Nigdy, ale to absolutnie nigdy nie popełniłam tak poważnego błędu jak zaufanie Pani doktor. Otóż wyrwała mi około 10 zębów bez żadnego zdjęcia rtg, w tym jednego zęba wrośniętego w kość bez żadnych nacięć chirurgicznych.|Niesamowicie miła Pani, ale zero kompetencji, ja mam zęby w fatalnym stanie, dlatego podjęłam decyzję o wyrwaniu wszystkich i panicznie boję się dentystów. To co zrobiła ta Pani kwalifikuje się do zgłoszenia Izbie Lekarskiej

Bardzo dobry dentysta. Uprzejma, konkretna w działaniu. Polecam z całego serca, nawet osobom "dentoopornym" :D

Bardzo dobry dentysta.
Uprzejma, konkretna w działaniu.
Polecam z całego serca, nawet osobom "dentoopornym" :D

długie oczekiwanie na wizytę (za dlugie)

długie oczekiwanie na wizytę (za dlugie)