Stomatolog Zabrze

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Świetny fachowiec, godny zaufania, jestem oporna pacjentką, zle znosząca ból. W gabinecie dr czułam sie swobodnie i przede wszyskim NIE BOLAŁO ;-) sprzęt pierwsza klasa! Polecam z czystym sumieniem! Najlepszy dentysta ever :-)

Opinia dodana przez: Klaudia

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Rewelacja lekarka! Polecam każdemu. Urzejma i fachowa pod każdym względem. Nawet dzieci polubiły wizyty u dentysty.

Opinia dodana przez: Roksana

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

To moja pierwsza wizyta u dentysty w Polsce po wielu latach mieszkania i leczenia się za granicą. Powiem tylko jedno, dentyści na zachodzie mogli by się uczyć u Pani Doktor.

Miałam usuwane u lego lekarza 5 zębów, wszystkie chirurgicznie. 4 zatrzymane ósemki i jedną zatrzymaną trójkę. Ósemki miałam usuwane po dwie z jednej strony na raz, także miałam 3 zabiegi. Lekarz mega uprzejmy, co chwilę pytał, czy wszystko ok i czy nic mnie nie boli. Usuwanie zatrzymanej trójki trwało około godziny, bo była w najgorszym położeniu, a potem to około 40 minut na dwie ósemki(przy czym górne były bardzo łatwe do usunięcia i zajęły 5 minut, a dolne całą resztę).

Opinia dodana przez: Wer

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.
Widać że posiada doświadczenie oraz precyzje, potrafi zadbać o komfort pacjenta podczas zabiegu.

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Izabela

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Uważam, że nie ma lepszej dentystki niż Pani Ewa. Ludzkie podejście do pacjenta, elastyczne godziny - Pani Ewa jest zawsze kiedy jej potrzebujemy. W końcu znalazłam zaufanego dentystę.

Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental Linca
Jana Łaskiego 3
41-809 Zabrze

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor.

Cieszyńska 8 lok. 1
41-800 Zabrze

godna polecenia, rzetelna i bardzo krótki czas oczekiwania.

godna polecenia, rzetelna i bardzo krótki czas oczekiwania.

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Franciszkańska 2B 8
41-800 Zabrze

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni

Opinia dodana przez: Magda

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6