Stomatolog Zabrze

Protetyk, Chirurg stomatolog

Stomatologia Rodzinna" s.c.
3 Maja 55/1
41-800 Zabrze

No cóż,10 lat temu też bym piała z zachwytu nad umiejętnościami pana doktora.Wtedy górną ósemkę usunął w mig.Niestety takie wyobrażenie cudownego chirurga trwało do feralnego stycznia tego roku.Usuwał dolną ósemkę przez 45 min-istna rzeź: dłutowanie ,borowanie itd.Bezboleśnie,owszem.Jednak z powikłaniami.Po pierwsze nie kazał zrobić zdjęcia pantomograficznego/widocznie roentgena ma w oczach/.Zostawił odłamki- przez kilka tyg.chodziłam z bólem niewyobrażalnym,a on bezradnie rozkładał ręce-"nie ma prawa boleć",nie podał żadnych zaleceń pooperacyjnych, wyplułam skrzep,bo nie ...
Opinia dodana przez: liska

dr n. med. Marek Swoboda

ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze

Kiepski dentysta, leczenie u niego stanu zapalnego zakończyło się bólem, szukaniem pogotowia dentystycznego w weekend i rwaniem zęba na traugutta
Opinia dodana przez: Michał

Aleksandra Kubecka-Brzezinka

Twój Stomatolog
pl. Krakowski 6
Zabrze

Bardzo dokładny i perfekcyjny stomatolog. Uratowała mi ząb,który spisałam na straty Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Konrad Korniluk

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Chirurg stomatolog

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp

Zabrze

U dr Dawca znalazłam się z konieczności - ostry stan zapalny wokół ósemki, opuchlizna, szczękościsk i gorączka - ząb był wstrzymany, ledwo widoczny i do tego rósł krzywo, wciskając się w policzek... Dr zalecił usunięcie, bo nic dobrego z tego zęba by nie było, same problemy. Zabieg trwał ok 40 min. Ze względu na nieprawidłowe ułożenie zęba i niestety zakrzywioną część korzenia doktor nie miał lekko i musiał nacinać dziąsło, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka 36 l.

lek. dent. Magdalena Sokalla

Stomatolog, Protetyk

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Cezary Szymczyk

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Instytut Onkologii Gliwice
Chojnickiego 12
41-800 Zabrze

Znakomity fachowiec. Wie dokładnie co ma robić. Wyrywałem u niego zęby i z uśmiechem na twarzy wychodziłem z gabinetu. Ma ogromne poczucie humoru. Polecam Pana doktora wszystkim.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Artur Czapkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Keplera 6/8
41-818 Zabrze

Bardzo dobry lekarz .
Kompetentny i profesjonalny. U Pana Doktora leczymy sie wraz z całą rodziną i wyrażam opinie wszystkich . Jest jeszcze coś co wyróżnia tego lekarza jeśli jesteś umówiony na konkretną godzinę to o tej godzinie jesteś przyjety .
polecam każdemu
Opinia dodana przez: Zofia

Jolanta Dokupil

Zabrze

Najwyższe noty . Polecam każdemu z całą odpowiedzialnością . Pani Doktor zawsze miła, ale ponad wszystko specjalistka w swojej dziedzinie. Leczę się u niej od przeszło 10 lat i zamienię na żadnego innego stomatologa ;-)

lek. dent. Maria Liszewska-Krzywy

Kruczkowskiego 4/6
41-813 Zabrze

Pani doktor może i sympatyczna ale terminy oczekiwań to tragedia-czasem nawet 2-3 godziny się czeka!! Do tego pani blondynka (bezczelność wrodzona/tupet nabyty/wyrachowanie wykreowane) w rejestracji manipulująca terminami doprowadza człowieka wręcz do szału!

Stomatolodzy w Zabrzu