Stomatolog Zabrze

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka już chodzi tam bez panicznego strachu ja jestem pod wielkim wrażeniem podejścia tego stomatologa do dzieci polecam każdemu kto próbował jak mu się wydaje wszystkiego.

Opinia dodana przez: Magdalena

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

To moja pierwsza wizyta u dentysty w Polsce po wielu latach mieszkania i leczenia się za granicą. Powiem tylko jedno, dentyści na zachodzie mogli by się uczyć u Pani Doktor.

Miałam usuwane u lego lekarza 5 zębów, wszystkie chirurgicznie. 4 zatrzymane ósemki i jedną zatrzymaną trójkę. Ósemki miałam usuwane po dwie z jednej strony na raz, także miałam 3 zabiegi. Lekarz mega uprzejmy, co chwilę pytał, czy wszystko ok i czy nic mnie nie boli. Usuwanie zatrzymanej trójki trwało około godziny, bo była w najgorszym położeniu, a potem to około 40 minut na dwie ósemki(przy czym górne były bardzo łatwe do usunięcia i zajęły 5 minut, a dolne całą resztę).

Opinia dodana przez: Wer

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.
Widać że posiada doświadczenie oraz precyzje, potrafi zadbać o komfort pacjenta podczas zabiegu.

Bardzo dobry specjalista chirurgii stomatologicznej.
Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Izabela

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Uważam, że nie ma lepszej dentystki niż Pani Ewa. Ludzkie podejście do pacjenta, elastyczne godziny - Pani Ewa jest zawsze kiedy jej potrzebujemy. W końcu znalazłam zaufanego dentystę.

Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental Linca
Jana Łaskiego 3
41-809 Zabrze

obsługa lekarska na bardzo wysokim poziomie, doskonałe podejście do pacjenta, świetnie wyposażone gabinety, wszystko na miejscu, lekarze stomatolodzy innych specjalizacji również dostępni. POLECAM

Opinia dodana przez: MARCIN Z zdebik

Cieszyńska 8 lok. 1
41-800 Zabrze

Dentystka z powołaniem!!Miła i uprzejma ,ale co najważniejsze kompetentna.Świetnie poradziła sobie z moim przypadkiem,a mam bardzo trudne do leczenia zęby.Pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona.do tego bardzo niskie ceny.100 zła za plombę światłoutwardzalną bez znaczenia na ilu powierzchniach i z zastrzykiem w cenie.POLECAM!!!

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6

Kompetencje zawodow jak i podejście do pacjenta na najwyższym stopniu

Kompetencje zawodow jak i podejście do pacjenta na najwyższym stopniu

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Franciszkańska 2B 8
41-800 Zabrze

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni

Opinia dodana przez: Magda

Stomatolodzy w mieście Zabrze