Lekarze Stomatolog Zabrze

lek. dent. Konrad Korniluk

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Magdalena Sokalla

Stomatolog, Protetyk

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Bartosz Świątnicki

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

lekarz Bogusława Piwódzka

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

To moja pierwsza wizyta u dentysty w Polsce po wielu latach mieszkania i leczenia się za granicą. Powiem tylko jedno, dentyści na zachodzie mogli by się uczyć u Pani Doktor.

Liliana Chojnacka-Adamczyk

Cieszyńska 8 lok. 1
41-800 Zabrze

Z całego serca polecam Panią Doktor Liliane. Szybko i sprawnie zaopatrzyła poraz kolejny synowi zęba. Polecam wszystkim, nawet tym którzy boją się dentysty. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko klarownie i jasno wytłumaczone. Bardzo dziękujemy Pani Doktor. Pozdrawiam Barbara Jeziorska
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Katarzyna Herman

Zakład Opieki Zdrowotnej " KORN - MED" s.c.
św. Urbana 5A
41-800 Zabrze

Niesamowita Pani doktor!!! Leczymy zęby u niej ja i mój mąż ( ciężkie przypadki a strach jeszcze większy). Pani doktor sprawiła , że stres przed wizytą nagle wyparował! Każdemu kto ma traumatyczne wspomnienia po stomatologu polecam Panią doktor.

lek. dent. Ewa Bilewska-Włoch

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Uważam, że nie ma lepszej dentystki niż Pani Ewa. Ludzkie podejście do pacjenta, elastyczne godziny - Pani Ewa jest zawsze kiedy jej potrzebujemy. W końcu znalazłam zaufanego dentystę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mzgdzlena Michniewska-Tomczyk

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6
41-800 Zabrze

Absolutny top, tak od strony profesjonalnej jak i ludzkiej. Pani doktor jest, po prostu, najlepsza z najlepszych :-)

lek. dent. Tamara Głąbik-Panasewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Olchowa 4
41-806 Zabrze

Dentystka jest godna polecenia dla dzieci i osób dorosłych. Jest rzetelna, miła, a koszty wizyty u Pani Tamary są naprawdę niewielkie.
Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Elżbieta Bień-Gołczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
św. Jana 13
41-803 Zabrze

sprzęt może nie najnowocześniejszy, ale wiedza czasami jst ważniejsza od sprzętu, a tego Pani doktor odmówić absolutnie odmówić nie można

dr n. med. Elżbieta Olesiak-Romanowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ DENTALIS TEAM
Wolności 263/1
41-800 Zabrze

Właśnie jestem po wizycie u Pani Doktor i jestem niesamowicie szczęśliwy, uratowała mojego zęba , który został stracony przez dwóch innych stomatologów.:-) Szczerze polecam , Staszek

lek. dent. Tomasz Grela

Praktyka Lekarska Dentystyczna Oldent Tomasz Grela
41-800 Zabrze

Zdecydowanie godny polecenia: miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług (o wizytach u innych sądeckich stomatologów nie chce wspominać bo naprawdę należy ich unikać i jak najszybciej skontaktować się z dr Tomaszem Grelą), ceny są za wysokie, i mam przynajmniej pewność, że zęby są właściwie wyleczone i niewielki ubytek źle wyleczony nie przekształci się w poważne leczenie kanałowe:) To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!
Opinia dodana przez: agagre

lek. dent. Janusz Blank

Wolności 126a
41-800 Zabrze

Pan doktor bardzo profesjonalnie traktuje pacjentów. Jest wyjątkowo cierpliwy i spokojny. Zawsze tłumaczy przebieg leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Jego cierpliwość i usposobienie dobrze wpływają na dzieci podczas wizyty, nawet jeśli wcześniej bały się dentysty.

lek. dent. Joanna Wegiera

MA-DENT
Kochanowskiego 29
41-819 Zabrze

Wizyta była bez stresowa. Polecam z całego serca. Pani doktor jest kompetentna, udziela pełnej informacji i to rzeczowej informacji, a co również jest bardzo istotne dla pacjenta - jest bardzo miła.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Franciszkańska 2B 8
41-800 Zabrze

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Urszula Żurawska-Kapko

Zakład Rehabilitacji
Leona Kruczkowskiego 36
41-813 Zabrze

Bardzo kompetentny, doświadczony lekarz. Fachowość, precyzja i niezwykła sumienność w wykonywaniu zawodu. Rzetelność , zaufałam Pani doktor około 25 lat temu i nic do dziś się nie zmieniło. Mając blisko 60 lat w dalszym ciągu mam wszystkie swoje zęby.. Polecam bez wahania Panią doktor, wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Łukasz Pięta

NZOZ ACTIV-MED s.c.
Franciszkańska 19
41-819 Zabrze

Bardzo polecam tego lekarza. Mimo młodego wieku bardzo kompetentny i profesjonalny. Poza tym ma duże poczucie humoru:)
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Małgorzata Komender-Cwynar

ulica Franciszkańska 2B 8

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp
Zabrze

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Wojciech Brzozowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Od wielu lat korzystam z uslug Pana Doktora i nie zmienie tego, jak dlugo bede miala mozliwosc. Jest znakomitym lekarzem, niezwykle przyjaznym, godnym absolutnego zaufania. Za kazdym razem ide do niego bez stresu i tego strachu, jaki zwykle towarzyszy wizytom u dentysty. Calym sercem polecam. Dziekuje Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Alicja