lek. dent. Krzysztof Dąbrówka

Byłam dwa razy, obie wizyty trwały poniżej 10 minut. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozował zapalenie przyzębia, kazał umówić się za tydzień i wyszedł. Przyczyny mojego stanu oraz sposób leczenia podał dopiero kiedy zapytałam o to asystentkę, wtedy pan doktor wrócił i poświęcił mi minutkę :) Za drugim razem pan doktor usuwał mi kamień z zębów frezarką, miałam w tym czasie zapalenie przyzębia więc ból był niesamowity, krew lała się tak, że po 5 minutach przerwał i powiedział, że mam wrócić za tydzień. Warto wspomnieć, że w czasie zabiegu widział, że z bólu płyną mi łzy oraz trudno było powstrzymać słowne oznaki bólu. Pan doktor przedrzeźniał mnie, powtarzając moje słowa ironicznym tonem. Nigdy wcześniej nawet nie potrzebowałam znieczulenia przy żadnym zabiegu, a tu nagle okazało się, że zwykłe usuwanie kamienia może być doświadczeniem traumatycznym :) Zdecydowanie nie polecam.

To co dziś spotkało mnie i moją córkę w gabinecie stomatologicznym przy ul. Moniuszki w Bytomiu to szczyt chamstwa i prostactwa. Córka siedząc spokojnie na fotelu słyszała słowa " Że łaski jej nie robi", po samym przeglądzie obniżył fotel i dopiero po moim upomnieniu z łaski swojej "wyrwał" jej zęba łapami , bo inaczej nazwać tego nie można skoro z własnej woli wyrwał jej mleczaka bez znieczulenia nie używając nawet kleszczy. Szczerze nie polecam i odradzam pojawienia się w tym miejscu !

p. Krzysiek to fachowiec znający się jak mało kto na swoim zajęciu. Nie jednokrotnie pomógł mi w trudnych przypadkach i nie wyobrazam sobie pójść do innego lekarza

Najbardziej profesjonalny Lekarz jakiego znam. Polecam dla dzieci oraz osób dorosłych. Dr Krzysztof okazał się być delikatny, szybki w działaniu oraz nad wyraz wyrozumiały.

Bardzo dobry fachowiec. Podejmuje się spraw trudnych i kończy je z powodzeniem. Jeśli chodzi o usuwanie trudnych przypadków nie znajdziecie lepszego fachowca. Polecam serdecznie.

Ze 2 lata temu poszłam do p.Dąbrówki. Była to moja pierwsza wizyta od kilku lat, bo jak wielu, panicznie boję się dentystów. Doktor obejrzał mi zęby, niezbyt delikatnie usunął mi kamień z trzonowców, polała się krew i jeszcze dostałam ochrzan, że niedokładnie myję zęby:/ Doktor był dla mnie oschły i niemiły, osobiście odradzam. Na 2 wizyty poza usunięciem kamienia i powierceniem w zębie i wsadzeniem wacika, nie zrobił nic.