lek. dent. Krzysztof Dąbrówka

3,7

Najbardziej profesjonalny Lekarz jakiego znam. Polecam dla dzieci oraz osób dorosłych. Dr Krzysztof okazał się być delikatny, szybki w działaniu oraz nad wyraz wyrozumiały.

Bardzo dobry fachowiec. Podejmuje się spraw trudnych i kończy je z powodzeniem. Jeśli chodzi o usuwanie trudnych przypadków nie znajdziecie lepszego fachowca. Polecam serdecznie.

Ze 2 lata temu poszłam do p.Dąbrówki. Była to moja pierwsza wizyta od kilku lat, bo jak wielu, panicznie boję się dentystów. Doktor obejrzał mi zęby, niezbyt delikatnie usunął mi kamień z trzonowców, polała się krew i jeszcze dostałam ochrzan, że niedokładnie myję zęby:/ Doktor był dla mnie oschły i niemiły, osobiście odradzam. Na 2 wizyty poza usunięciem kamienia i powierceniem w zębie i wsadzeniem wacika, nie zrobił nic.