lekarz Maria Orchel

Pediatra

Swietny lekarz,człowiek leczy córkę prawie 18lat i Ola żałuje że jak będzie pełnoletnia to już nie będzie chodzć do p.Orchel.A w samej przychodni rzeczywiście jest tłok,haos zła organizacja,mały metraż

Pani doktor mnie leczy od dziecka i jest bardzo dobrym fachowcem ,jest sympatyczną i wspaniała osobą która wie co robi i umie leczyć i nie ważne czy sa kolejki mi to nie przeszkadza do takiej Pani doktór chętnie się wraca polecam wszystkim

Polecam z całego serca. Pani Orchel to lekarz z powołania. Bardzo chętnie się wraca do Jej gabinetu.

Jestem pancjentem owej pani doktor już z 16 dobrych lat i nigdy nie powiedział bym ani jednego złego słowa na jej temat . Zawsze jest miła , kompetentna i zawsze stawia trafne diagnozy . Nie raz jak przychodze do pani doktor , widze 20 osób przede mną i mnie to wkurza a ta lekarka zawsze uśmiechnięta mimo że ma od groma pracy i lekarz często przychodzących z bardzo banalnym problemem . Wielki szacunek dla pani doktor . Mam nadzieje że takich lekarzy będzie coraz więcej .

Znakomity lekasz pierwszego kontaktu..bardzo bardzo miła..zawsze miła..chodzę do niej od dzieciństwa i nie pamiętam żeby była dla mnie niemiła..ciężko znaleźć drugiego tak dobrego,miłego,ciepłego,rzetelnego lekarza..ja jeszcze nie znalazłem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gorlice"?

Gorlice

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
ulica Węgierska 21
Stróżowska 46
38-300 Gorlice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LANGMED"
Węgierska 25
38-350 Bobowa