lekarz Marianna Kucewicz

Dermatolog, Pediatra

Wielokrotnie byłam u Pani Doktor Dermatolog, byłam bardzo zadowolona z usług, pewnego razu zadzwoniłam, aby umówić się na następną wizytę, powiedziała, że nie przyjmuje zapisów.. przyczyny nie znam. Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?

Czy teraz to się zmieniło, czy Pani Doktor już przyjmuje zapisy?

MEGA MEGA MEGA, już po pierwszym miesiącu leczenia są ogromne poprawy jedynym minusem jest długi okres oczekiwania na wizytę jak u prywatnego lekarza, ale to chyba świadczy o jej kompetencjach skoro ma tylu pacjentów.

Mialam okropna cere, problemy z nią. Wcześniej bylam u dwoch innych dermatologów to nic nie poradzili, w końcu trafiłam do doktor Kucewicz, przpeisała mi lek po 4 mięsiącach efekty niesamowite, jestem na drodze do perfekcyjnej cery. Cena za wizytę stosunkowo niska w porównaniu do lekarzy prywatnych, jednym minusem jest problem z dodzwonieniem się, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo naprawdę wato!

Wspaniała, kompetentna lekarz. Polecam!!! Zdecydowanie za mało takich mamy!!!

Wspaniała, kompetentna lekarz. Polecam!!! Zdecydowanie za mało takich mamy!!!

Przede wszystkim konkretna. Przyszłam z historią choroby. Pani Doktor zapoznała się z wszystkimi badaniami. Podeszła do schorzeń kompleksowo. Zaleciła konkretne działania. Podała możliwa przyczynę problemów zdrowotnych. Co ważne nazwała problem po imieniu a nie wypisała leki na objawy jak to robi większość lekarzy. I co ciekawe - leki to proste specyfiki, ogólnodostępne, w przystępnej cenie. Jasno określiła czas leczenia, sposób dawkowania. No po prostu w 100% spełniła moje oczekiwania co do wzorcowego lekarza. Tak jak ona powinien zachowywać sie każdy lekarz.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Raszyn"?

Al. Hrabska 3
05-090 Raszyn