lekarz Mariusz Ładoś

Ortopeda

Bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko spokojnie wyjaśnia i odpowiada na zadane pytania dotyczące wady i sposobu leczenia. POLECAM!

POLECAM!

Miły, sympatyczny a przede wszystkim bardzo mi pomógł w moim przypadku. Bardzo polecam.

Od roku szukałam ortopedy dla mojego dziecka za każdym razem usłyszałam za ciężki przypadek (choroba postępuję - skolioza)przypadkiem znalazłam Pana doktora. Przyjmuje na NFZ w Bielsku-Biała w CORVICIE, duży lekarz z jeszcze większym sercem. Wzbudza zaufanie dziecka (dla mnie to najważniejsze) odpowiada na wszystkie pytania,szuka przyczyny DLACZEGO.... Cały personel w CORVICIE jest na 6 z plusem.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Żywiec"?

Artur Munk

Chirurg ogólny