Ortopeda Żywiec

- 16 lekarzy

dr Jacek Szot

Ortopeda

liczba opinii: 14

Gabinet

Żywiec

Średnia ocen: 3,7/5
Nie polecam, na izbie czekalismy na Pana doktora 3 godziny. Na moja uszkodzona rękę nawet nie spojrzał tylko wypisał skierowanie na RTG. Po otrzymaniu zdjecia wypisał swoja kartoteke a mi rzucił kup sobie Pan fastum, jest bez recepty, smaruj dwa razy dziennie (jak sie potem okazalo, jednak jest na recepte!) Jak nie przejdzie to proszę isc prywatnie do poradni... Niewazne ze boli, ze nie mozna spać, ruszać palcami... nastepny pacjent ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krzysztof Jarco

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 13

Gabinet

Żywiec

Średnia ocen: 4,3/5
Uprzejmy, rzeczowy i kompetentny człowiek. Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego, fakt, że trzeba było trochę poczekać, ale postępowanie, tłumaczenie i prowadzenie pacjenta bezproblemowe. Polecam
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Toman

Ortopeda

liczba opinii: 12

Gabinet

Żywiec

Średnia ocen: 4,4/5
Rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Wykonał szczegółową diagnozę i badania, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

  (+4 więcej)
liczba opinii: 12

Gabinet
os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Średnia ocen: 4,1/5
Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Król

Ortopeda

liczba opinii: 8

Spomed
Żywiec
Żywiec

Średnia ocen: 4,9/5
Pan doktor jest niesamowity. Operował mnie dwa razy. Dzięki niemu jestem w pełni sprawna. To prawdziwy fachowiec. Ma ogromną wiedzę, umiejętności i niesamowite podejście do pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie! To lekarz z powołania. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta
Średnia ocen: 4,9/5
Od roku szukałam ortopedy dla mojego dziecka za każdym razem usłyszałam za ciężki przypadek (choroba postępuję - skolioza)przypadkiem znalazłam Pana doktora. Przyjmuje na NFZ w Bielsku-Biała w CORVICIE, duży lekarz z jeszcze większym sercem. Wzbudza zaufanie dziecka (dla mnie to najważniejsze) odpowiada na wszystkie pytania,szuka przyczyny DLACZEGO.... Cały personel w CORVICIE jest na 6 z plusem.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wojciech Sokołowski

Ortopeda

liczba opinii: 3

Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

Średnia ocen: 4,9/5
W mojej ocenie bardzo dobry specjalista. Poświęcił mi dużo czasu aby wytłumaczyć jaki jest plan leczenia, a po skomplikowanej operacji łokcia zaprosił do gabinetu i przedstawił efekty pracy. Spokój i generalnie sposób bycia lekarza budzi pełne zaufanie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Piotr Trzaskoma

lekarz Marek Śliwa

Ortopeda

liczba opinii: 1

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo jestem zadowolona z pomocy lekarza. Cierpliwie wysłuchał, dopytał, kompleksowo przebadał, nie skrytykował prób ratowania się samemu różnymi metodami . Wspólnie ustaliliśmy dalszy tok leczenia i spotkamy się za miesiąc. Wiem, że podejmę się zabiegu, który zalecił mi lekarz, ponieważ mam zaufanie do jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda, Anestezjolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 1

Gabinet

Żywiec

Średnia ocen: 1,0/5
nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Rafał, Ring

Ortopeda

liczba opinii: 0

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Ortopedzi w mieście ŻywiecStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat