dr Jacek Szot

Nie polecam, na izbie czekalismy na Pana doktora 3 godziny. Na moja uszkodzona rękę nawet nie spojrzał tylko wypisał skierowanie na RTG. Po otrzymaniu zdjecia wypisał swoja kartoteke a mi rzucił kup sobie Pan fastum, jest bez recepty, smaruj dwa razy dziennie (jak sie potem okazalo, jednak jest na recepte!) Jak nie przejdzie to proszę isc prywatnie do poradni... Niewazne ze boli, ze nie mozna spać, ruszać palcami... nastepny pacjent do odbebnienia. A jak chcesz zeby Ci pomoc, to przyjdz prywatnie. NIE POLECAM!!!

ani miły , ani uprzejmy, jednym słowem nie polecam , czy jest dobrym lekarzem? kiedyś może tak ale nie dziś

Słyszałem ze swietnie operuje jak lezałem na sali. Wszyscy pacjenci go chwalili których operowal . Miałem szczescie ze mnie tez operował. To dobrze ze taki lekarz pracuje w zywieckim szpitalu.

Pan doktor operował moja noge. To było skomplikowane złamanie. Leczenie było długie , ale dzięki zaangażowaniu pana doktora , jego umiejetnosci dzisiaj chodze i mogę pracować.Polecam

chodziłam po różnych lekarzach, stawiali różne diagnozy , dopiero pan doktor postawił ta prawdziwa i mnie wyleczył. Godny polecenia

lekarz kompetentny, odpowiedzialny , solidny ,rzeczowy.Oddział tez niczego sobie , chociaz mury to masakra. Gorąco polecam.

świetny fachowiec , miły człowiek . Bardzo polecam

świetny fachowiec , miły człowiek . Bardzo polecam

bardzo dobry lekarz , godny polecenia . Inni zawiedli a on mnie wyleczył.

bardzo dobry lekarz , godny polecenia . Inni zawiedli a on mnie wyleczył.

Pozdrawiam pana doktora, ale nie chciałabym się już z nim spotkać.

Pozdrawiam pana doktora, ale nie chciałabym się już z nim spotkać.

Wszystko opisałam w ankiecie , nic dodać nic ująć!

Wszystko opisałam w ankiecie , nic dodać nic ująć!