dr Jacek Szot

Ortopeda

Słyszałem ze swietnie operuje jak lezałem na sali. Wszyscy pacjenci go chwalili których operowal . Miałem szczescie ze mnie tez operował. To dobrze ze taki lekarz pracuje w zywieckim szpitalu.

Pan doktor operował moja noge. To było skomplikowane złamanie. Leczenie było długie , ale dzięki zaangażowaniu pana doktora , jego umiejetnosci dzisiaj chodze i mogę pracować.Polecam

chodziłam po różnych lekarzach, stawiali różne diagnozy , dopiero pan doktor postawił ta prawdziwa i mnie wyleczył. Godny polecenia

lekarz kompetentny, odpowiedzialny , solidny ,rzeczowy.Oddział tez niczego sobie , chociaz mury to masakra. Gorąco polecam.

ani miły , ani uprzejmy, jednym słowem nie polecam , czy jest dobrym lekarzem? kiedyś może tak ale nie dziś

świetny fachowiec , miły człowiek . Bardzo polecam

świetny fachowiec , miły człowiek . Bardzo polecam

trafiłam do szpitala w bardzo złym stanie ogólnym po wpadku. Leżałam na oddziale już pare dni i tak naprawde nikt sie mną nie interesował, prawie rzadnych badań. Dopiero zajoł sie mną doktor Szot, nie jest wprawdzie gawędziarzem ale fachowiec z niego świetny

bardzo dobry lekarz , godny polecenia . Inni zawiedli a on mnie wyleczył.

bardzo dobry lekarz , godny polecenia . Inni zawiedli a on mnie wyleczył.

Bardzo polecam, świetny fachowiec, miłe zaskoczenie jak na szpital powiatowy.

Bardzo polecam, świetny fachowiec, miłe zaskoczenie jak na szpital powiatowy.

świetny lekarz, wielki profesjonalizm , życzył bym sobie więcej takich fachowców