lekarz Mariusz Leszczyński

Pediatra

Bardzo Dobry Pediatra Naprawdę Polecam :) I oby więcej było tak Dobrych Lekarzy Jak Pan Doktor Leszczyński!!!!

LEKARZ GODNY POLECENIA. JEZDZE Z DZIECMI OD 11LAT. SWIETNE PODEJSCIE DO PACJENTA. DZIECI NA WIZYTE DO DOKTORA JADA JAK DO WUJKA. KONKRETNY I ZAWSZE STAWIA TRAFNA DIAGNOZE. POLECAM

polecam. Kompetentny, nigdy nie odmawia, zawsze oddzwania na smsy, nawet w weekendy, trafia z diagnozą, leczę u niego dwójkę dzieci. polecam Go w swoich modlitwach!!! teraz są Mu najbardziej potrzebne!!!

bardzo dobry lekarz leczyłam córkę a teraz syna,jak dostanie leki przepisane to na drugi dzień już jest poprawa naprawdę warto jechać do pana doktora, polecam

Z pewnością polecam lek. Leszczyńskiego. Uprzejmy, kompetentny, zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów. W razie potrzeby zawsze przyjmuje mnie z synkiem. Fachowy lekarz!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Świdnica"?

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica