dr n. med. Mariusz Piątkowski

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

Już po pierwszej wizycie w gabinecie dr.Piątkowskiego byłam zadowolona.Zdecydowanie jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam styczność. Poza profesjonalizmem, wielką wiedzą i skutecznością leczenia, jest także bardzo kulturalnym człowiekiem.. Z szacunkiem i taktem traktuje pacjentkę. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. W kwestiach medycznych bardzo konkretny..bardzo dziękuję Panu za cudownego synka,za leczenie dzięki któremu zaszłam w ciążę,za profesjonalne poprowadzenie ciąży oraz za opiekę przy porodzie i za zainteresowanie po..

Dzięki Panu Doktorowi dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, pomimo wcześniejszej diagnozy innego lekarza jednej z gdańskich klinik leczenie niepłodności, który kierował nas na in vitro, dr Piątkowski doprowadził do tego, że nasze maleństwo zostało poczęte drogą naturalną bez ingerencji środków zew. Ciąża prowadzona była bardzo profesjonalnie. W jej czasie borykałam się z nadciśnieniem tętniczym oraz cukrzycą ciążową, ale wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką i zawsze, w każdej chwili mogę skonsultować swoje obawy z doktorem telefonicznie, czy też podczas wizyty. Również przebywając w szpitalu, w którym Pan Doktor pracuje, na oddziale patologii później porodówce mogłam liczyć na jego wsparcie i pomoc-czułam się jakby to powiedzieć dopieszczona choć może to złe określenie, ale tak właśnie się czułam, tak wiele to dla mnie znaczyło. Każdej kobiecie życzę takiego lekarza.

wspaniały lekarz i dobry specjalista,dzięki niemu mam upragnioną córeczkę

wspaniały lekarz i dobry specjalista,dzięki niemu mam upragnioną córeczkę

Można się rejestrować on-line, co jest bardzo praktyczne i wygodne. Są zniżki dla studentek :-)

Nie zgadzam się z powyższym komentarzem - opisana w nim sytuacja to bzdura. Dr Piątkowski to lekarz z prawdziwego zdarzenia szukający metod rozwiązania problemu a nie bajek, które zamydlą oczy pacjentowi.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdynia"?

lek. med.
Piotr Zabul