Ginekolog Położnik Gdynia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia u Źródła Marii"
Gabrieli Zapolskiej 1 A
81-596 Gdynia

wspanialy czlowiek !!!! lekarz z powolaniem , bylam u wielu lekarzy ale dr.Kaminski jest aniolem !!!!! bardzo delkany , sympatyczny , bardzo profesjonalny , cierpliwie slucha i bardzo dlugo tlumaczy , jestem w 4 miesiacu ciazy ,do tej pory prowadzil ja inny lekarz , ale teraz juz nigdy nie pojde do innego . polecam Pana doktora . gdyby kazdy lekarz w naszym kraju byl jak dr.Kaminski to kazdy szpital czy przychdnia bylaby jak w Lesnej Gorze . dziekuje Panie doktorze :)

Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet Psychoterapii Czas Zmian
Świętojańska 105/6
81-381 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, myślący i opiekujący się pacjentem podczas pobytu w szpitalu niezależnie od tego czy jest się pacjentem prywatnym czy pacjentem przyjętym "z ulicy". Jego spokój i opanowanie uspokaja pacjentkę, co jest bardzo ważne w czasie ciąży i zbliżającego się porodu. Polecam wszystkim tego lekarza do prowadzenia ciąży oraz innych problemów ginekologiczych. Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Goraco polecam .Juz sie takich lekarzy raczej nie spotyka ...Przesympatycza , empatycza , kompetentna i delikatna przy badaniu. Wykazala sie ogromna wiedza spoza swojej dziedziny , zasugerowala dalsze kroki w celu dalszej diagnostyki i polecila dobrego fachowca .
Poswiecila mi naprawde bardzo duzo czasu , pacjentce przede mna rowniez , bo wizyta opoznila sie o ponad 40 min , ale warto bylo czekac :-)

Opinia dodana przez: Majka

Gdynia

Wspaniały człowiek. Dziękuję mu z całego serca za ogromną pomoc i szybką reakcję ktora skonczyla się szczesliwym opuszczeniem szpitala.

Opinia dodana przez: Marcelina

Gdynia

Dr Żółtowski prowadził moją drugą ciążę, Jestem kobietą po trudnych przeżyciach związanych z macierzyństwem. Po pierwszej zdrowej, zaplanowanej i zakończonej wspaniałym rezultatem ciąży- zdrowy synek- nastąpił ciąg tragicznych zdarzeń tj. ciąża pozamaciczna oraz dwa poronienia. I to właśnie dr Żółtowski jako zdiagnozował u mnie ciążę pozamaciczną. Niestety ja zaufałam mojemu ówczesnemu ginekologowi, który z uporem maniaka powtarzał mi, że to jest tzw. "zwykłe" poronienie i w związku z tym muszę przez trzy tygodnie fatalnie się czuć, krwawić i omdlewać, bo jak to określił "taka jest fizjologia". Wszystko skończyło się usunięciem prawego jajowodu i długim dochodzeniem do zdrowia. Dlatego bez wahania podczas kolejnej zdrowej już ciąży zaufałam dr Żółtowskiemu, który pomimo bardzo trudnego porodu, bezpiecznie sprowadził na świat mojego drugiego synka i dzięki któremu nasza rodzinka jest dzisiaj szczęśliwie w komplecie. Dlatego zdecydowanie polecam!!!:)

Opinia dodana przez: MartaJ

dr n. med. Mariusz Piątkowski

USG, Ginekolog położnik

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Dzięki Panu Doktorowi dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, pomimo wcześniejszej diagnozy innego lekarza jednej z gdańskich klinik leczenie niepłodności, który kierował nas na in vitro, dr Piątkowski doprowadził do tego, że nasze maleństwo zostało poczęte drogą naturalną bez ingerencji środków zew. Ciąża prowadzona była bardzo profesjonalnie. W jej czasie borykałam się z nadciśnieniem tętniczym oraz cukrzycą ciążową, ale wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką i zawsze, w każdej chwili mogę skonsultować swoje obawy z doktorem telefonicznie, czy też podczas wizyty. Również przebywając w szpitalu, w którym Pan Doktor pracuje, na oddziale patologii później porodówce mogłam liczyć na jego wsparcie i pomoc-czułam się jakby to powiedzieć dopieszczona choć może to złe określenie, ale tak właśnie się czułam, tak wiele to dla mnie znaczyło. Każdej kobiecie życzę takiego lekarza.

Opinia dodana przez: kjk kasiachmielowska

lekarz Piotr Minowski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Niska 6
81-646 Gdynia

Drogie Panie, trafiłam do dr.Minowskiego ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę, byłam po jednym poronieniu i dotychczasowi lekarze, leczyli mnie przez 3 lata nie skutecznymi metodami. Dzięki dr. Minowskiemu zaszłam w ciążę po 2 m-cach leczenia. Teraz jestem w 8 m-cu i nie zamieniłabym dr. Minowskiego na innego lekarza. Zawsze chętnie służy radą i dokładnie tłumaczy każde zagadnienie, które mnie interesuje. Jest uśmiechnięty i uprzejmy i co dla kobiety jest najważniejsze jest gentelmanem. Śmiało mogę polecić owego lekarza, każdej dziewczynie, która ceni sobie lojalność wobec pacjenta.
Ewa Ścibiorek

Armii Krajowej 24 lok. 2
81-372 Gdynia

Wszystko OK. Byłam u doktora dopiero pierwszy raz, ale uważam, że jest miły, rzeczowy, kompetentny. Przyjmuje też na NFZ, nie trzeba chodzić prywatnie. Polecam.

Opinia dodana przez: Bernadeta

lekarz Tomasz Skweres

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Laboratorium Analityczne Gdynia
Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny.
Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:)
POLECAM Z CAŁEGO SERCA ...

POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

lek. med. Piotr Zabul

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gameta Gdynia
Św.Piotra 21
Gdynia

Trafiłam do dra Piotra w marcu 2015 r. w 8 tygodniu ciąży po wizycie-pomyłce u innego ginekologa. Niestety Pan Doktor stwierdził obumarcie ciąży. Potwierdził to jeszcze na usg w szpitalu. Przy przekazywaniu złych wiadomości był delikatny, ale niczego przede mną nie ukrywał. Niedługo później zaszłam w kolejną ciążę, od początku prowadzoną u Pana Doktora. Mimo mojej poważnej choroby i licznych komplikacji, Pan Doktor walczył o każdy tydzień ciąży i wspierał mnie w chwilach załamania (a trochę tego było!). Podczas badań dbał o przyjazną atmosferę, szczegółowo wyjaśniał, co widzi na usg oraz dlaczego zleca określone leki lub dodatkowe badania i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Pan Doktor sprawiał, że czułam się bezpiecznie. Skupiał się na ciąży, ale dbał również o mój ogólny stan zdrowia tak, by nie zaostrzyć choroby jelita. Osobiście założył mi szew na szyjce macicy, a podczas dwóch ostatnich tygodni przed rozwiązaniem, które spędziłam w szpitalu, czuwał nad nami i rozwiewał moje wątpliwości. Gdy tuż po tym jak urodziłam synka przyszedł na porodówkę, jego oczy i uśmiechnięta buzia same za siebie mówiły, że bardzo się zaangażował w prowadzenie tej ciąży i włożył w to dużo serca. Przez całą ciążę dbał o mój stan psychiczny (a w razie potrzeby również mojego męża). Kiedy po porodzie pojawiły się komplikacje, Pan Doktor (nieinformowany przeze mnie) przyszedł, by mnie uspokoić i jeszcze raz wszystko mi wyjaśnił. I rzecz dla mnie najważniejsza, świadcząca o profesjonalizmie Pana Doktora: w razie wątpliwości szukał dodatkowych informacji, alternatywnych sposobów postępowania tak, by przepisywane leki nie szkodziły ani mi ani maluszkowi. Zdecydowanie polecam prowadzenie ciąży u Pana Doktora, bo wiem, że w przypadku wystąpienia komplikacji się nie wystraszy, ale będzie szukał optymalnych rozwiązań. Panie Doktorze, dziękujemy:-) Hania, Marek i Michałek

Opinia dodana przez: Hanna

Ginekolodzy położnicy w mieście Gdynia