lekarz Mariusz Skowron

Psychiatra

Dobry lekarz. Ujmujący spokój i zrozumienie problemów pacjenta. Kompleksowe podejście do leczenia - nie tylko leki ale również psychoterapia i inne działania psychoterapeutyczne. Polecam

Polecam

Choruję i bezskutecznie leczę się na CHAD od 4 lat. Spotkałem w tym czasie wielu Lekarzy Psychiatrów. Ten Lekarz jest wyjątkowy.

Ten Lekarz jest wyjątkowy.

jest bardzo dobrym lekarzem uprzejmym mam do tego lekarza wielki szacunek i podziw

lekarz który kiedys słuchał terz nie pisze recepty i już ,ojciec dzięki nimu miał próbę samobójcza w szpitalu po odratowaniu jak psychiatrzy i neurolodzy zobaczyli jakie leki mu przepisal dr.Skowron to wszyscy kręcili glowami.NIE POLECAM

Chodzę i publicznie i prywatnie i za każdym razem jestem traktowana tak samo czyli idealnie to dusza człowiek polecam gorąco bardzo mi pomógł i nadal pomaga.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Ruda Śląska"?

Gabinet Tomasz Warakomski
Niedurnego 50d
41-700 Ruda Śląska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej S.C. Tomasz Warakomski - Mariusz Skowron - Poradnia zdrowia psychicznego
41-709 Ruda Śląska

44-300 Wodzisław Śląski
Szpital Miejski Murcki w Katowicach
ul. Alfreda Sokołowskiego 2
40-719 Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska