Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Ruda Śląska

lekarz Piotr Błądziński

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Chodzilam do wielu lekarzy, lecz dopiero pan Piotr okazał sie tym najlepszym. Gdy dostałam skierowaniem po raz kolejny do innego lekarza, byłam nastawiona dosc sceptycznie. Lecz, jak się okazało, potem miałam tylko miłe i pozytywne rozczarowanie. Cierpliwy, wyrozumiały, spokojny, wysłucha na pokornie, pomoze, wytłumaczy. Prawdziwy lekarz, mam wrazenie, ze to prawdziwy lekarz z powołania!

Krystyna Bednarska

Psychiatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej S.C. Tomasz Warakomski - Mariusz Skowron - Poradnia zdrowia psychicznego
41-709 Ruda Śląska

ja tez polecam tego lekarza pani Doktor mimo młodego wieku stara się pomóc, przeprowadza dokładny wywiad przyjmuje w ramach NFZ-tu..

lekarz Mariusz Skowron

Przychodnia Bracka POKÓJ
Pokoju 13
41-709 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz z powołania. Polecam. Uprzejmy i przede wszystkim słucha pacjentów. Potrafi bezbłędnie zdiagnozować problem lub chorobę i dobrać leki.

lekarz Anna Gleixner

Poradnia Ochrony Zdrowia Psychicznego
Niedurnego 50 D
41-709 Ruda Śląska

Ja również polecam panią Doktor byłam jej podopoeczna w ośrodku mój syn się też leczy u niej jest bardzo dobrym lekarzem ma podejście do dzieci jakni do dorosłego
Opinia dodana przez: Patrycja

Tomasz Warakomski

Gabinet Tomasz Warakomski
Niedurnego 50d
41-700 Ruda Śląska

Bardzo dobry Lekarz Psychiatra, z bardzo długim doświadczeniem zawodowym, lekarz bywa asertywny ale to wynika z tego że dba o zdrowie Pacjenta którego przyjmuje, leczę się u Doktora Tomasza Warakomskiego i jestem w 100% zadowolony, Potrafi w zależności do danej osoby dopasować Leki tak aby mu służyły i aby dobrze mu się funkcjonowało, no i wyrozumiałość to główna zaleta tego Lekarza.
Opinia dodana przez: Maks

lekarz Dorota Derkacz

NZOZ SilverMed
Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska

Po kilku wizytach u Pani Doroty zapisałam się do innego lekarza psychiatrii, który po usłyszeniu jaki lek został mi dobrany i jak przebiegały wizyty, zasugerował napisanie tej opinii. Pani doktor nie była zainteresowana moimi objawami, przez co dobrała bardzo słaby lek, który- jak się później okazało- nie miał prawa pomóc mi zmierzyć się z moją chorobą, mimo to z każdą następną wizytą jego dawka była zwiększana, wiedząc, ze ewidentnie został ...

lekarz Jacek Przybyło

Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ