Tomasz Warakomski

Psychiatra

Bardzo dobry Lekarz Psychiatra, z bardzo długim doświadczeniem zawodowym, lekarz bywa asertywny ale to wynika z tego że dba o zdrowie Pacjenta którego przyjmuje, leczę się u Doktora Tomasza Warakomskiego i jestem w 100% zadowolony, Potrafi w zależności do danej osoby dopasować Leki tak aby mu służyły i aby dobrze mu się funkcjonowało, no i wyrozumiałość to główna zaleta tego Lekarza.

Zdecydowanie nie polecam. Leczył 6 tygodni- w tym czasie pogorszenie stanu psychicznego. Pierwsza wizyta 35 min. Następna już tylko 13 minut. Mocne leki zupełnie nie pomagały, wręcz odwrotnie. Podczas wizyty skupiony na wpisywanie w laptopie, w ogóle nie patrzył na pacjenta. Brak właściwego podejścia do pacjenta. Zła diagnoza. Decyzja o zmianie lekarza skutkowała szybką poprawą. Nie idzcie na wizytę..odradzam zdecydowanie.

Decyzja o zmianie lekarza skutkowała szybką poprawą.
Nie idzcie na wizytę..odradzam zdecydowanie.

Z mojej strony mogę polecić lekarza, zawsze gdy źle się czułem i gdy dzwoniłem o prośbę z wizytą to nie odmawiał, zna się na ludziach i nie łyknie żadnego kitu.

leczę się u dr. Warakomskiego od ok 5 lat. Pomógl nie tylko mnie ale tez innej osobie z mojej rodziny . Może nie jest bardzo wylewny , ale za to widać że sie stara. Jesli cos mi sie dzieje to moge do niego zadzownić, odbiera. Moge go polecić z czystym sumieniem innym

leczę się u dr. Warakomskiego od ok 5 lat.
Moge go polecić z czystym sumieniem innym

leczyłem się na oddziale dziennym i uważam doktora warakomskiego za bardzao dobrego specjaliste tadeusz

Raczej nie polecam. Choć pierwsze wrażenie było dobre. Na początku, przez 3-4 wizyty życzliwy, zainteresowany, poświęcał mi odpowiednią ilość czasu, starannie dobierał leki. Potem nastąpił niespodziewany zwrot w jego stosunku do mnie. nie mam pojęcia dlaczego - być może dlatego, że leczenie nie skutkowało (są tacy lekarze, którzy "obrażają się" na pacjenta gdy nie ma spodziewanej poprawy), być może z innego powodu.... naprawdę nie wiem... Zrobił się małomówny, gburowaty, zdawkowo odpowiadał na pytania, czas wizyty skracał do minimum, czuło się z jego strony niechęć. Jak zapomniał jaką diagnozę mi wystawił ...

Raczej nie polecam. Choć pierwsze wrażenie było dobre.

Potem nastąpił niespodziewany zwrot w jego stosunku do mnie.
nie mam pojęcia dlaczego

Zrobił się małomówny, gburowaty, zdawkowo odpowiadał na pytania, czas wizyty skracał do minimum, czuło się z jego strony niechęć. Jak zapomniał jaką diagnozę mi wystawił (zapomnieć - rzecz ludzka, ale przecież od tego jest dokumentacja medyczna, żeby tam zaglądnąć) - zmieniłam lekarza.

Nie polecam.Zawiodłam się bardzo na nim.

Nie polecam.Zawiodłam się bardzo na nim.

Doskonały lekarz. Wyciągnął mnie z choroby. Bardzo kompetentny i uprzejmy. Dostosowuje leki do choroby i samopoczucia pacjenta. Jest zawsze dostępny w razie pogorszenia nastroju. Dzięki niemu wróciłem do pracy. Spotykam się co 2 miesiące tylko na wizytach kontrolnych. Od 6 lat nie miałem nawrotu choroby. Polecam gorąco.

Ten "lekarz" czy tam jakiś specjalista nic nie umie!!! Szczgólnie dobierać odpowiednich leków i wypisywać recept. Recepty drukuje, pieczątke podbije i sie podpisze. Recepty wypisuje komputerowo bo chyba jego pióro tam jakiś PELIKAN czy inny WATERMAN by mu sie wypisał, jak by je wypisywał ręcznie.

Recepty drukuje, pieczątke podbije i sie podpisze.

To jest bandyta a nie doktor!!! Lubi wysyłć ludzi na jego 12 tygodniowy oddział dzienny, który jest WIELKIM GÓWNEM. "DR" TW przepisuje leki po których człowiek normalny traci świadomość i DEBI.A słucha. Ten DR czy tam specjalista jak tam sie zwie to zwie sam powinien iść do porządnego psychiatry rzeby sie wyleczył z głópot, które robi. On nawet nie umie pisać porządnie na komputerze a wypisuje recepty komputerowo co jest nie właściwe, a kropki w swoich pismach po końcu zdania wstawia na początku linijki. TO JA NAPISAŁEM TO MICHAŁ KO0LACZYK

TO JA NAPISAŁEM TO
MICHAŁ KO0LACZYK