Tomasz Warakomski

Psychiatra

Nigdy do niego !!! Ludzie co sie u niego leczycie zmieńcie lekarza DOBRZE WAN RADZĘ ON przepisuje leki przeciw padaczkowe nawet sie nie pytając czy pacjent miał padaczkę. Prosze was ludzie zastanówcie sie nad nim.

Nigdy do niego !!!
Ludzie co sie u niego leczycie zmieńcie lekarza DOBRZE WAN RADZĘ

Bardzo dobry psychiatra, budzacy zaufanie. Tłumaczy zarówno symptomy choroby jak i sposób działania leków, które ordynuje. Szkoda tylko, że nie prowadzi psychoterapii.

NAJLEPSZYB LEKARZ JAKIEGO ZNAM DO KAŻDEGO MA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE TAKI LEKARZ TO SKARB

Uciekłem od niego po wielomiesięcznych mękach spowodowanych eksperymentami pana doktora. Dziekuję Bogu, że jest ktoś taki jak prof. Hesse.

byłam pacjentką dok warakomskiego jakiś czas temu i uważam, że jednym z lepszych lekarzy z jakimi miałam kontakt, choc leczyłam się tylko z depresji to zauważyłam osobiste zainteresowanie moją osobą.