Mariusz Sowa

Neurochirurg

Dziękuję panu Sowie, który 18 sierpnia uratował życie mojej mamie, miała 2 tętniaki w mózgu, z czego jeden pękł. Lekarz w powołania. Moja wdzięczność jest nieoceniona :):):)

Może i dobry fachowiec, ale nie powinien przyjmować w przychodni, chyba, że pacjentowi poda się narkozę.

Fantastyczny, kompetentny, z poczuciem humoru lekarz. Budzi zaufanie swoim podejściem do pacjenta. Poświeca mnóstwo czasu, by wyjasnić wszystkie aspekty danej sytuacji medycznej, a później także w trakcie zabiegu informuje na bieżąco co będzie robić, jakie moga być odczucia. Po zabiegu interesuje sie pacjentem, jego samopoczuciem. Ma nadzwyczajny dar i w dziedzinie embolizacji tętniaków jest wyjątkowym talentem. Pasjonat zawodu. DZIĘKUJĘ ZA NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA!

Lekarz bardzo fachowy ,kompetentny i życzliwy .Wszystko co można powiedzieć dobrego na temat podejścia do chorego i zaopiekowania się nim można powiedzieć o tym lekarzu. Uratował mi życie i bardzo pomógł mojej osiemdziesięcioletniej mamie z ogromną wrażliwością ,kulturą osobistą i znajomością rzeczy.Dziękuję Panie Doktorze.

Niektóre komentarze, które są napisane o doktorze negatywnie, są bzdurą. Ja mogę coś powiedzieć na temat tego lekarza, ponieważ przeprowadzał mnie zabieg w Olsztynie. Chce nadmienić, że miałam 2 tętniaki w mózgu i dr M. Sowa poradził sobie z nimi. Nie prawdą jest, że dr nie udziela żadnych informacji, a wręcz przeciwnie. Wytłumaczył mnie jakie mogę być po zabiegu powikłania, jest osobą sympatyczną, godną polecenia. Jest bardzo miły i kompetentny w tym co wykonuje. Ja osobiście oceniam dr M.Sowa na piątkę.
Danuta z Wyszkowa

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Olsztyn"?

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105