Neurochirurg Olsztyn

Dajtki, Olsztyn

Wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta,wnikliwy,uprzejmy,dba o swoich pacjentów, godny polecenia.Lekarz z prawdziwego zdarzenia taki jak powinni być prawdziwi lekarze z powołania ☺

dr Tadeusz Sobieraj

Ortopeda, Neurochirurg

Dajtki, Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

Bardzo miły, wesoły, a zarazem kompetentny lekarz

Bardzo miły, wesoły, a zarazem kompetentny lekarz

Dajtki, Olsztyn

WSPANIAŁY LEKARZ , AMBITNY I ODDANY SWOJEJ PRACY I PACJENTOM , BEZINTERESOWNY , I JAK NA TYLE TYTUŁÓW I OSIĄGNIĘĆ WCIĄRZ POZOSTAŁ SKROMNYM I PRACOWITYM CZŁOWIEKIEM.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPERACJĘ MĘŻA.PODZIWIAM !MAŁO JUZ TAKICH LEKARZY.V.K.ŚWIDNICA

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry, sumienny lekarz godny polecenia. Każdego pacjenta wysłucha z uwagą i zawsze udziela trafnych porad.

Opinia dodana przez: Anna

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Dajtki, Olsztyn

Bardzo cierpliwy, uprzejmy, troskliwy, nie buduje dystansu między pacjentem. Podczas wizyt dało się odczuć komfort zaopiekowania, tak jakby znało się Pana doktora od lat.
Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Opinia dodana przez: Iwona

Dajtki, Olsztyn

Super lekarz godny polecenia znający się na swojej pracy Miły i sympatyczny potrafi wszystko wytłumaczyć dla pacjenta a to rzadkość w tych czasach

Opinia dodana przez: Marcin

Dajtki, Olsztyn

Panie doktorze,gdzie Pan jest??nie ma Pana w Poradni ,ani na oddziale neurochirurgii......nie chcę zmieniać lekarza!!

Opinia dodana przez: ela

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Dajtki, Olsztyn

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie, warty zaufania. Dziękuję za dokonanie operacji.

Opinia dodana przez: Wlodzimierz

Dajtki, Olsztyn

Pan Profesor operował moją głowę (usunięcie tętniaka) z doskonałym skutkiem. Zabieg został dokonany w szpitalu MSWiA w Warszawie w 2006 r. - i od tamtego czasu funkcjonuję normalnie. Prawdę mówiąc Pan Profesor naprawił ewidentny błąd diagnostyczny (i medyczny) profesora Marchla (szpital kliniczny AM przy ul. Banacha). Do tego błędu prof. Marchel nie chciał się przyznać. I chyba nadal uważa, w swej profesorskiej bucie (i może nawet pysze), ze jest nieomylny. Błąd medyczny "nauczyciela" studentów zaowocował, w moim przypadku 3-miesiecznym stanem braku świadomości - i wodogłowiem.
Tak jak polecam, z pełnym przekonaniem, prof. Maksymowicza, tak raczej odradzam korzystanie z usług prof. Marchla.
Oczywiście errare humanum est. Ale jeśli błąd się popełni, nie można trwać w recydywie. To - w moim przypadku - kosztowałoby prawdopodobnie moje życie. I jak tu pogodzić zasadę primum non nocere - z takim nagannym postępowaniem?

Neurochirurdzy w mieście Olsztyn