lekarz Leszek Malinowski

Neurochirurg

Jestem 3 m-ce po operacji kręgosłupa lędźwiowego, obecnie pojawił się piekący, uporczywy ból i ciągnięcie w operowanej okolicy, grzecznie poprosiłam o skierowanie na kontrolny rezonans i zaczęło się istne piekło.....kategoryczna odmowa! ,poza tym niekończący się potok słów, brak empatii, zrozumienia, nerwowość, opryskliwość, przedstawianie swoich niepodważalnych racji, trwający wieczność monolog.Długo zapamiętam tę wizytę na NFZ.

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie, warty zaufania. Dziękuję za dokonanie operacji.

Po dwóch miesiącach od operacji kręgosłupa czuję się gorzej niż przed, w czasie wizyty kontrolnej na moje pytania na temat mojego złego samopoczucia i nasilających się niepokojących objawów nie otrzymałam odpowiedzi... Jestem załamana, szukam pomocy u innych lekarzy....

Miałem nie miłą okazję po raz pierwszy spotkać się z tym lekarzem w przychodni neurochirurgicznej przy szpitalu wojewódzkim w Olsztynie z prośbą o skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. (Kolejki na NFZ to 6 miesięcy) Dzisiaj jest luty, a lekarz odmówił mi skierowania i kazał przyjść na końcu maja i powiedział, że te kolejki to przez takich ludzi jak ja, mimo że powinienem mieć rezonans wykonany właśnie na przełomie czerwca/lipca, a mój guz w głowie się rozwija! Lekarz był niemiły i niewyrozumiały, podnosił głos i był zniecierpliwiony!

(Kolejki na NFZ to 6 miesięcy)
Lekarz był niemiły i niewyrozumiały, podnosił głos i był zniecierpliwiony!

Dziękuję , Panu Doktorowi zawdzięczam życie bardzo dobry obserwator trochę milczący lecz nieoceniony fachowiec i skromny wspaniały człowiek.życzę dużo siły i cierpliwości oraz zdrowia. Wdzięczna pacjentka Elzbieta

...bardzo dziękuję panie doktorze,dzięki panu mogę pisać te słowa. Piotrek.

...bardzo dziękuję panie doktorze,dzięki panu mogę pisać te słowa.

Piotrek.

Doskonały lekarz,super fachowiec(operator)

Doskonały lekarz,super fachowiec(operator)

Wspaniały lekarz- kulturalny,odpowiedzialny, skromny, spokojny. Wiedza i doświadczenie są mocną stroną tego lekarza.Polecam!!!!

Podziekowania za udana operacje.Bardzo dobry fachowiec.

Podziekowania za udana operacje.Bardzo dobry fachowiec.

Uważam że, jest bardzo dobrym lekarzem, po prostu profesjonalistą i bardzo oddanym pacjentowi,