Łukasz Grabarczyk

Neurochirurg

Super lekarz godny polecenia znający się na swojej pracy Miły i sympatyczny potrafi wszystko wytłumaczyć dla pacjenta a to rzadkość w tych czasach

Czy ktoś może podać nr tel do gabinetu prywatnego do doktora Grabarczyka w olsztynie.Bede bardzo wdzięczna dziękuję z góry

Bardzo niemiły Pan, wręcz chamski. Ma gdzieś ludzi z zewnątrz, dla niego liczy się jedynie majątek pacjentów, nie ich zdrowie. Odmawia udzielenia jakiejkolwiek pomocy osobom na skraju życia/śmierci. Nie polecam i stanowczo odradzam umawiania się.

Odmawia udzielenia jakiejkolwiek pomocy osobom na skraju życia/śmierci.
Nie polecam i stanowczo odradzam umawiania się.

Jestem bardzo zadowolona z opieki i szczęśliwej operacji dzięki której szybko powróciłam do zdrowia. Jestem po operacji cieśni nadgarstka. Ręka mnie nie boli.

Wspaniały specjalista. Wybawił mnie od nerwu twarzowego. Cierpiała od lat. W szpitalu bardzo miła atmosfera. Bardzo miłe panie pielęgniarki. Dziekuje

Kompetentny i uprzejmy. W poradni ma dobre opinie. Czekam na operację szpitalu UWM. Myślę że będzie dobrze. Jestem pełna nadziei.

Polecam tego lekarza. Młody ale jakże kompetentny specjalista, dobry człowiek

Polecam tego lekarza. Młody ale jakże kompetentny specjalista, dobry człowiek

Od dawna nie spotkałam się z taką wnikliwoscią ,uprzejmością i wiedzą medyczną.Takich lekarzy powinno być wiecej .

Wspaniały lekarz pomimo wizyty z kasy chorych . Zainteresowany problemem i dociekaniem do źródła choroby.

Bardzo dobry lekarz. Jest bardzo uprzejmy i odpowiedzialnie podchodzi do każdego pacjenta. Jest sumienny i pracowity.