lekarz Sławomir Tananis

3,2
3,7
3,2
3,6

W mojej opinii bardzo fachowy specjalista.Przyjął mnie mimo,że się spóźniłam .Przyjechał z domu.Wszystko dokładnie mi wytłumaczył ,nawet napisał informację dla mojego lekarza rodzinnego.Wysłuchał mnie bardzo dokładnie.Nie wiem skąd te opinie,że jest nie miły dla mnie lekarz ma mi pomóc medycznie a nie gadać o pogodzie.Jest konkretny. Niestety z powodów finansowych nie mogłam pojechać na kolejne wizyty.Na pewno w kontynuowaniu leczenia zgłoszę się do niego ponownie.

Od jakiegos czasu bylam pacjetka oczywiscie byly to wizyty prywatne w Ketrzynie gdzie przyjmuje prywatnie dr Tananis .Jestem chora na dyskopatie kregoslopa mam wrodzona wade,zespol Arnolda Chiarego ,od pierwszej wizyty zapewnial ze to jest zabieg trudny ale do zrobienia i tak przez ponad rok chodzilam co drugi miesiac az stan sie tak pogorszyl ze juz nie jestem wstanie wychodzic z domu ostatni raz osobiscie ,bylam w lutym na marzec zapewnial ze postara sie zrobic zabieg,pytalam caly czas czy ja bede chodzic po tym zabiegu zapewnial ze tak to tylko wymiana dyskow ,w kwietniu juz kuzynka poszla bo ja nie mam sily,to mowil co innego ,w listopadzie tamtego roku mialam robiony tomograf glowy nie moglam doprosic sie wyniku wiec zapisalam sie na kolejna wizyte 19 lipca,a dwa dni wczesniej rozmawialam felefonicznie z doktorem to dlamnie byl szok stwierdzil ze zabieg grozi niedowladem cztero konczynowym, ale postanowilam wyslac siostrzenice,dalam cala dokumentacje ,medyczna ,plytke RM kegoslopa to po roku stwierdzil ze w odcinku piersiowym mam bardzo cienka rdzen i stan zapalny i koniec on juz nie bedzie mnie leczyc mam sobie szukac innego lekarza ktory sie podej dalszego leczenia, gdybym jeszcze miala sile wychodzic z domu dalej bral by kase i dalej obiecywal poprawe zdrowia ,te anonimy co tu czytalam to prawda liczy sie tylko kasa dla tego lekarza

Jestem po 2 operacjach odcinka szyjnego , operacje przeprowadził pan Tananis. Nigdy nie było mowy o żadnych łapówkach !!! Jestem bardzo zadowolona . Polecam każdemu.

Lekarz bardzo fachowo i konkretnie podchodzi do schorzenia i leczenia. Zanim podjęłam decyzję o operacji kręgosłupa byłam na konsultacjach u pięciu neurochirurgów (4 z Warszawy). Wybrałam dr Tananisa. "Specyficzny" w kontaktach z pacjentem, nie mój typ, ale FACHOWOŚĆ wzięła górę. Z kolejnych problemem kręgosłupa z pewnością odwiedzę dr Tananisa. Polecam doktora i Szpital Wojewódzki w Olsztynie!!!

Z kolejnych problemem kręgosłupa z pewnością odwiedzę dr Tananisa.
Polecam doktora i Szpital Wojewódzki w Olsztynie!!!

Wspaniały lekarz Dwa razy operowal mi kręgosłup szyjny ostatnia raz w październiku 2015 Polecam naprawdę jest dobrym lekarzem zna sie na tym co robi

Wspaniały lekarz
Dwa razy operowal mi kręgosłup szyjny ostatnia raz w październiku 2015
Polecam naprawdę jest dobrym lekarzem zna sie na tym co robi

polecam ,konkretny ,prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie ,byłam operowana przez pana dotora na odcinku lędzwiowym kręgosłupa.dziekuje

Czytam te opinie i oczami wyobraźni widzę tych tchórzy "Anonim" którzy piszą szkalujące opinie o Panu Doktorze. Przypominają mi się dawne czasy "anonimowych donosicieli" bo przecież nie mieli na tyle odwagi by podać swoje imie i nazwisko. Dzisiaj nawet Urzędy Państwowe nie reagują na donosy - więc tutaj Ci "Anonimy" mają swoje pole do popisu. Współczuję tej wylanej żółci wewnątrz każdego "Anonima". W szpitalach potrzebni są fachowcy, masz problem drogi "Anonimie" - idź do psychiatry lub psychologa na jakąś terapię. Pozdrawiam serdecznie.

20 lutego 2013 r. przeszłam operację kręgosłupa szyjnego. Operację przeprowadził Pan doktor Sławomir Tananis. Operacja przebiegła sprawnie, bez powikłań, a blizna na szyi jest prawie niewidoczna. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi i personelowi szpitala za troskliwą opiekę. Dziś jestem bardzo szczęśliwa, odsypiam nieprzespane noce i ciesze się z życia. Oczekuję jeszcze na termin operacji kręgosłupa lędźwiowego i każdemu polecam "ręce" Pana doktora Sławomira Tananis. Dziękuję bardzo, Panie doktorze. Pacjentka z Kętrzyna Halina B.

Dr Tananis operował mój kręgosłup na odcinku szyjnym na początku marca. Od razu po operacji poczułem się lepiej, a obecnie od miesiąca jeżdżę rekreacyjnie motorem crossowy. Jeżeli ktoś oczekuje pieszczot, to faktycznie polecam innego lekarza, jeżeli poszukuje fachowca - to zdecydowanie polecam.

Byłam pierwszy raz... Ten pan okazał się pyskatym facetem na każdego wręcz krzyczał, była pani z zapytaniem czy pan doktor przyjmie starsza panią po badaniu tomografi z zaleceniem pilne do lekarza a ten że 75 letniej kobiety nikt nie będzie operował , nastepna pania ktora przyszła zapytać o termin zabiegu ,bo kazał sie dowiedzieć po nowym roku też nakrzyczał że co ona sobie myśli, że to ona jest tylko jedna, że jest grafik ważniejszych operacji niż jej.Ten pan do mnie miał pretensje że nie miałam wyników specjalistycznych, moja wizyta skonczyła sie na wypisaniu mi skierowania na to badanie,a gdy poprosiłam o karteczkę z data do rejestracji na nastepną wizytą to powiedział że takiej nie może dać bo nie wie kiedy zrobię to badanie.Już zapisałam sie na to badanie i z wynikiem pojde do innego pana doktora,tego pana nie polecam nikomu