lekarz Sławomir Tananis

Neurochirurg

Nie jest to typ lekarza , którego wiekszośc osób szuka (z bliżej nie określonymi schorzeniami natury fizycznej). Natomiast jeśli ktoś potrzebuje operacji kręgosłupa, zdecydowanie polecam. Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie skupiony na konkretnych działaniach, które przynoszą bardzo dobre efekty. Natomiast co do komentarza dot. łapówek, jest to dalekoidące i karalne pomówienie. (mówię to z perspektywy prawnika).

ma 2 wyroki za fałszowanie dokumentów medycznych i warunkowanie operacji łapówką. I tyle w temacie!

dobry dla mafii bo wystawia jej lewe papiery

dobry dla mafii bo wystawia jej lewe papiery

Brardzo dobre wrażenie co do fachowości i kwalifikacji wykonywanych zabiegów operacyjnych,godny zaufania.Wiem od wielu pacjentów że jest kompletnie bezinteresowym lekarzem ,nigdy nie słyszalem o jakichkolwiek łapówkach a byłem kilkarotnie hospitalizowany w oddziale neurochirurgii,nawet wsód personelu ma bardzo dobrą opinię.Z tgo co mi jest wiadomo operował wielu lekarzy w tym profesorów.

Rzeczowy, konkretny. Polecam każdemu, kto chce być wyleczonym (a nie szuka choroby).

po pierwsze KASA, po drugie KASA, po trzecie KASA. Aż dziwne, że lekarz z wyrokami pracuje w szpitalu wojewódzkim

ma dwa wyroki - za fałszerstwo i łapówkę. Hochsztapler; dla niego pacjent to tylko klient. Diagnozuje co innego, operuje co innego.

Kompetentny, konkretny,na bazie podstawowych badań rozpoznał chorobę zasadniczą i rezonans tylko ją potwierdził,