lekarz Sławomir Tananis

Neurochirurg

Czytam te opinie i oczami wyobraźni widzę tych tchórzy "Anonim" którzy piszą szkalujące opinie o Panu Doktorze. Przypominają mi się dawne czasy "anonimowych donosicieli" bo przecież nie mieli na tyle odwagi by podać swoje imie i nazwisko. Dzisiaj nawet Urzędy Państwowe nie reagują na donosy - więc tutaj Ci "Anonimy" mają swoje pole do popisu. Współczuję tej wylanej żółci wewnątrz każdego "Anonima". W szpitalach potrzebni są fachowcy, masz problem drogi "Anonimie" - idź do psychiatry lub psychologa na jakąś terapię. Pozdrawiam serdecznie.

Dr Tananis operował mój kręgosłup na odcinku szyjnym na początku marca. Od razu po operacji poczułem się lepiej, a obecnie od miesiąca jeżdżę rekreacyjnie motorem crossowy. Jeżeli ktoś oczekuje pieszczot, to faktycznie polecam innego lekarza, jeżeli poszukuje fachowca - to zdecydowanie polecam.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, jak on... Świat byłby piękniejszy...

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, jak on... Świat byłby piękniejszy...

20 lutego 2013 r. przeszłam operację kręgosłupa szyjnego. Operację przeprowadził Pan doktor Sławomir Tananis. Operacja przebiegła sprawnie, bez powikłań, a blizna na szyi jest prawie niewidoczna. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi i personelowi szpitala za troskliwą opiekę. Dziś jestem bardzo szczęśliwa, odsypiam nieprzespane noce i ciesze się z życia. Oczekuję jeszcze na termin operacji kręgosłupa lędźwiowego i każdemu polecam "ręce" Pana doktora Sławomira Tananis. Dziękuję bardzo, Panie doktorze. Pacjentka z Kętrzyna Halina B.

Może i ma wiedzę, ale niestety jest nieuprzejmy, znerwicowany, zadufany w sobie, nie potrafi prowadzic dialogu z inna osoba, nie odpowiada na pytania. Nie polecam go niestety. Cisna mi się słowa dużo gorsze na temat tego człowieka, natomiast uważam się za człowieka na tyle wartościowego że nie napisze nic więcej. Poprostu nie polecam tego lekarza, bo nie wystarczy miec wiedzy, ale potrzeba też umiec rozmawiac z pacjętem.

Pan Tananis jest bardzo nerwowy. Nie da się wypowiedzieć pacjentowi tylko przerywa i komentuje. Wymaga szybkiej i konkretnej odpowiedzi, a potem szybko i dużo mówi chodząc po pokoju i mówięc do moich pleców. Nie jestem zadowolona z wizyty u Pana Tananisa. Nie neguję jego wiedzy i kompetencji ale więcej szacunku dla drugiego człowieka by się przydało!

Pan Tananis jest bardzo nerwowy.
Nie da się wypowiedzieć pacjentowi tylko przerywa i komentuje.
Nie jestem zadowolona z wizyty u Pana Tananisa.

dobry lekarz byłam operowana 280912na odcinku szyjnym teraz czekam na lędzwiowy

dobry lekarz byłam operowana 280912na odcinku szyjnym teraz czekam na lędzwiowy

polecam ,konkretny ,prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie ,byłem operowany przez pana dotora na odcinku lędzwiowym kręgosłupa

byłam operowana 17092011 na odcinku szyjnym dobra obsłóga i fachowość a wszystko dzięki doktorowi

Byłam pierwszy raz... Ten pan okazał się pyskatym facetem na każdego wręcz krzyczał, była pani z zapytaniem czy pan doktor przyjmie starsza panią po badaniu tomografi z zaleceniem pilne do lekarza a ten że 75 letniej kobiety nikt nie będzie operował , nastepna pania ktora przyszła zapytać o termin zabiegu ,bo kazał sie dowiedzieć po nowym roku też nakrzyczał że co ona sobie myśli, że to ona jest tylko jedna, że jest grafik ważniejszych operacji niż jej.Ten pan do mnie miał pretensje że nie miałam wyników specjalistycznych, moja wizyta skonczyła sie na wypisaniu mi skierowania na to badanie,a gdy poprosiłam o karteczkę z data do rejestracji na nastepną wizytą to powiedział że takiej nie może dać bo nie wie kiedy zrobię to badanie.Już zapisałam sie na to badanie i z wynikiem pojde do innego pana doktora,tego pana nie polecam nikomu