dr n. med. Mariusz Sowa

Kompeksowe konsultacje neurochirurgiczne z zakresu:
Choroby naczyń mózgowych i szyjnych,
guzy ośrodkowego układu nerwowego,
dyskopatia lędźwiowa,
diagnostyka i leczenie wodogłowia.
choroby nerwów obwodowych.

Kwalifikacja i przeprowadzanie leczenia endowaskularnego (wewnątrznaczyniowa embolizacja, arteriografia) z powodu chorób naczyń mózgowych, takich jak:
tętniaki,
naczyniaki ( AVM),
przetoki oponowe ( DAVM),
naczyniaki kanału kręgowego ( SAVM),
zwężenia naczyń mózgo...

rewelacyjny zdolny ,młody Lekarz. Zdecydowanie godny polecenia. Dziękuję za drugie życie. Pozdrawiam ciepło

Wspaniały Lekarz z powołaniem. Kompetentny, konkretny, bardzo uprzejmy. Pomimo tego, że jest młodym Człowiekiem, to wzbudza zaufanie i jest godny polecenia. Bardzo dziękuję za wszystko -pacjentka Jolanta z Olsztyna

nie polecam tego pana doktora , podczas operacji fakt , miły , ale z tym co spotkałem się na kontroli to przechodzi ludzkie pojęcie, komentarze typu " i co fajnie jest? " zostawi pan dla siebie , do tego żadnego dalszego leczenia wizyt ani nic , kompletne olanie pacjenta!

W styczniu miałam operacjie;rozpoznanie dyskopatia lędzwiowa L5S1.Przepuklina jądrowa miażdżystego krążka międzykręgowego L5S1.Lewostronna zachyłkowa stenoza kanału kęgowegona poziomie L5S1.Przewlekły zespółbólowy odcinkalędzwiowego kręgosłupa.Rwa kulszowa lewostronna.Niedowład w zakresie unerwienia lewego nerwu strzałkowego. Operacjie przeprowadził neurochirurg Mariusz Sowa.Operacjia sie udała.BÓLE kregosłupa ustąpił,a niedowład stopy lewej wycofał się.SERDEZNIE POLECAM TEGO MŁODEGO LEKARZA,WSPANIAŁY CZŁOWIK.... PACJENTKA Z Ostrołeki.

W styczniu 2013r. byłam pacjentką doktora na Oddziale Neurochirurgii Szpitala w Olsztynie (embolizacja tętniaka). W mojej ocenie doktor to bardzo miły człowiek, kompetentny wyczerpująco udzielił informacji związanych z przebiegiem zabiegu. Dziękuję Doktorze - Agnieszka z Zakopanego.

w dn.17.10.2012.wykonano u mnie czteronaczyniowa angiografie naczyn mozgowych z faza zylna.tetniak.z pelna odpowiedzialnoscia za swoje slowa polecam tego lekarza.wzbudzil we mnie zaufanie wytlumaczyl przebieg operacji,byl uprzejmy,interesowal sie mna po operacji .dodam ze to byla bardzo niebezpieczna operacja.nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami,absolutnie.jestem bardzo wdzieczna panie doktorze.pacjentka z olsztyna.krystyna Pien..

Jeżeli Pani o tym lekarzu pisze, że jest beznadziejny i szczerze odradza to albo Pani nie wie co pisze albo robi to Pani złośliwie albo pomyliła Pani osoby. To skandal tak pisać o tak świetnym specjaliście i naprawdę miłym człowieku. Absolutnie nie zgadam się z Pani opinią i musiałam napisać to sprostowanie ponieważ jest krzywdzące i nieprawdziwe!

Beznadziejny i szerze odradzam! Miałam tę wątpliwą przyjemność być pacjentka tego kogoś: nie interesuje się pacjentem, traktuje z góry, zdawkowo odpowiada na pytania, jakby łaskę robił, że leczy. Niczego się nie można od niego dowiedzieć, gdy tylko sprawa się komplikuje nie jest w stanie pomóc, w wywiadzie przy zadawaniu podstawowych pytań sprawia wrażenie nieznajomości zagadnienia. Nie wiem skąd te pozytywne komentarze, bo młody to powinien jeszcze rokować, a nie iśc w ślady swoich niekomptenetnych i bucowatych kolegów po fachu.

Mimo mojego wieku, był to mój pierwszy poważniejszy kontakt z lekarzem. Nie wiem jacy są inni, ale ten (bardzo młody- tak sądzę, lekarz neurochirurg szpitala klinicznego w Olsztynie jest lekarzem wzorcowym, jeśli inni są choć w części tacy sami- to nie rozumiem utyskiwań wielu pacjentów na nasz a służb zdorwia. Dziękuję Panie doktorze. Jan Cymcyk

Dziękuję Panie doktorze.
Jan Cymcyk