lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!

Wspaniala pani doktor, pelna empatii i świetny specjalista. Prowadziłam u niej ciążę i czulam, ze jestem w bardzo dobrych rekach. Polecam i ciesze sie, ze w tym kraju pełnym lekarzy gnomow sa jeszcze lekarze cudowni. Mam nadzieje ze Pani doktor nigdy sie nie zmieni i nie wypali zawodowo.

Kobieta aniol,jeszcze nigdy nie spotkalam tak wspanialej i wachowej opieki ze strony lekarza.Dostepna o kazdej poze,zawsze wszystko tlumaczy,nigdy nie ma pospiechu mimo czasami poznej pory w gabinecie.Odpowiada na kazde pytanie.Polecam kazdej kobiecie,badanie u niej to zero stresu i zero bolu i zero dyskomfortu.

Orientuje sie ktos czy Pani doktor Paliga przyjmuje nadal gdzies w Bytomiu?

Orientuje sie ktos czy Pani doktor Paliga przyjmuje nadal gdzies w Bytomiu?

Pani Doktor jest wspaniala kobieta,polecam ja kazdej kobiecie.Delikatna,kompetetnta,wie co i jak robi. Odpowiada na kazde pytanie.Dostepna o kazdej porze.Kobieta aniol,robi wszystko aby pomoc kobiecie zajsc w ciaze.POLECAM I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita