lekarz Marta Peszel-Barlik

Endokrynolog

Endokrynolog, dzięki któremu żyję. Pełen profesionalizm. Leczę się(i paru moich znajomych)u P. Barlik ponad 10 lat. Wizyty tylko kiedy potrzeba bez naciągania. Konsultacje dla stałych pacjentów przez telefon. Polecam.

Zdecydowanie polecam. Leczę się u niej od kilkunastu lat i zawsze mogę na niej polegać

Prawie 15 lat temu Pani doktor leczyła moją żonę lekarstwem KELP. Są to zioła, wtedy sprowadzaliśmy je z Niemiec za marki. Po 5 latach leczenia żona była już w takim stanie, że trzeba ją było podnosić, miała dużą arytmię serca. Dopiero zmiana lekarza i operacja "uratowały" żonę. Dzisiaj ma się całkiem dobrze, ale nie dzięki Pani doktor.

Prawie 15 lat temu Pani doktor leczyła moją żonę lekarstwem KELP.
Są to zioła, wtedy sprowadzaliśmy je z Niemiec za marki. Po 5 latach

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi, a przy tym jest kulturalna i sympatyczna. Poważnie podchodzi do wykonywania swojej pracy i koncentruje się na leczeniu, udziela cennych porad i jest czujna na zmiany zachodzące w czasie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z tego, że trafiłam na Panią Doktor i na podstawie obserwacji przebiegu leczenia zauważam, że przynosi ono efekty.

Od 15 lat jestem pacjentka Pani Doktor. Pomogła mi i pomaga nadal. Obecnie chodzę tylko na wizyty kontrolne ( 2 razy w roku) i czuje się doskonale. Cieszę się, że podjęłam decyzje o oddaniu się w ręce Pani Doktor, ponieważ inni lekarze zalecali operację tarczycy. Obyło się bez operacji, a ja czuje się doskonale. Oczywiście należy nastawić się na długotrwałe leczenie, ale są efekty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Bytom"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19

Marek Just

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Stefana Batorego 18