Endokrynolog Bytom

ulica Strzelców Bytomskich 196/12
41-914 Bytom

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Opinia dodana przez: Anna

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12
41-902 Bytom

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam

Opinia dodana przez: Karolina

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Bardzo polecam Pana Doktora...Od 8lat jestem pod Jego stałą opieką tj. od momentu usunięcia tarczycy.Jest wspaniałym endokrynologiem....

Opinia dodana przez: Grażyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Endokrynolog, dzięki któremu żyję. Pełen profesionalizm. Leczę się(i paru moich znajomych)u P. Barlik ponad 10 lat. Wizyty tylko kiedy potrzeba bez naciągania. Konsultacje dla stałych pacjentów przez telefon. Polecam.

DAN-MED Daniel Drobnicki
pl. Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo polecam. Chociaż wizyty nie są tanie, ale warto. Swoją drogą ogromna wiedza, umiejętności praktyczne i taktowne podejście do pacjenta

ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Pod opiekę Pani prof. trafiłem na początku 2013 r. z podejrzeniem akromegalii. Po badaniach wykonanych w szpitalu diagnoza brzmiała "akromegalia czynna makro gruczolak przysadki". Pózniej jeszcze dwukrotnie trafiałem na oddział Pani prof celem wykonania szczegółowych badań. Następnie trafiłem do równie wybitnego jak Pani prof specjalisty neurochirurga poleconego mi przez Panią prof na operację która która odbyła się metodą endoskopową, dzięki czemu nie wyglądam jak "Frenkenstein". Wyniki pooperacyjne są bardzo dobre. Zawdzięczam to wszystko nie tylko wybitnej specjalistce ale też wspaniałemu człowiekowi jakim jest Pani prof Barbara Zubelewicz Szkodzinska. Wszystkim potrzebującym fachowej pomocy medycznej gorąco polecam Paną prof.

Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, z wielkim sercem. Nazwalam Go Aniołem Stróżem mojego zdrowia. Od paru lat jestem pod stałą opieką Pana doktora. Operował mnie już 3 razy. Bez jakichkolwiek powikłań. Przed każdą operacją czułam się spokojnie i bezpiecznie oddając się w jego ręce. Mam do niego ogromne zaufanie. Oddany w pełni pacjentowi, z ogromną wiedzą, a przede wszystkim szczery i uczciwy. Podziwiam Go za to, jaką ma pamięć do swoich pacjentów, a ma ich całe mnóstwo. To człowiek, któremu ogromną satysfakcję daje możliwość pomocy drugiemu człowiekowi zupełnie bezinteresownie.Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Justyna

Specj. Praktyka lek.
Bytom
41-902 Bytom

Wyjątkowo przyjazny pacjentowi lekarz, bardzo dobry specjalista komunikatywny oraz bardzo sympatyczny. Szczególnie polecam.

lekarz Anita Olejek

Endokrynolog, Ginekolog położnik