dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog, Ginekolog

2,4
2,7
1,9

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy. Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka! Osobie w prawdopodobnej ciąży przepisał lek, który może spowodować poronienie!!! (czego dowiedzieliśmy się w aptece). Wykonaliśmy telefon żeby przybliżyć "lekarzowi" w rozmowie zaistniałą sytuację, którą skwitował "no i co z tego?" "czy to wszystko?" Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy.
Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka!
Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.

Wyjątkowo przyjazny pacjentowi lekarz, bardzo dobry specjalista komunikatywny oraz bardzo sympatyczny. Szczególnie polecam.

Stanowczo odradzam! 24 grudnia 2009 roku o godz 12.00 przywiozlem zone na odzial polozniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu na ulicy Batorego. Zona w 9 miesiacu ciazy z bolami skurczowymi (termin za tygodnie). Przy badaniu byla jeszcze corka Pana doktora, Pani L.Gabriel i oraz inny lekazr Pani Ag. Jurek. Po podlaczeniu do zapisu stwierdzono, ze nie widac zadnych skorczy i ze bole to bole "przepowiadajace", ktore moga trwac jeszcze ze 2 tygodnie. Na pytanie, czy zona zostaje w szpitalu Pan doktor stwierdzil, ze to juz zalezy od nas, bo ...

Po podlaczeniu do zapisu stwierdzono, ze nie widac zadnych skorczy i ze bole to bole "przepowiadajace", ktore moga trwac jeszcze ze 2 tygodnie. Na pytanie, czy zona zostaje w szpitalu Pan doktor stwierdzil, ze to juz zalezy od nas, bo wg niego nic sie nie dzieje i on nie wiedzi takiej potrzeby. Pojechalismy wiec do domu. Tego samego dnia o godz. 22.30 przywiozlem zona ponownie do tego samego szpitala z ostrymi bolami. Jakiez bylo nasze zdziwienie i zdziwienie pani na izbie przyjec jak okazalo sie, ze zona ma pelne rozwarcie i pratycznie juz rodzi. Szybko na odzial i sale porodowa, zona urodzila w ciagu 20 min. Oczywiscie wszyscy wymienieni lekaze byli jeszcze na dyzuze. Nie spojzeli mi nawet w oxzy, zadnego przepraszam, zadnej skruchy, nic. Pan Eugeniusz po porodzie zamknal sie w swoim pokoju i nie raczyl ze mna nawet porozmawiac. Nie wiem, czy w wigilie przeszkadzalismy ekipie lekarzy w konsumowaniu kolacji czy co, ale potraktowanie nas bylo skandalem. NIE POLECAM!

Totalna beznadzieja, przyszłam na prywatną wizytę do tego lekarza z problemem tarczycy.Nie wiem jakim jest ginekologiem ale jako endokrynolog to odniosłam wrażenie że w ogóle się na tym nie zna. Przedstawiłam mu wyniki tomografi( zlecone wcześniej przez innego lekarza laryngologa) wskazujący na problem z tarczycą. Doktor Gabriel E, przelotnie zerknął na wyniki, pomacał przez biurko moją szyję i zmienił temat namawiając mnie na leczenie bezpłodności u niego, bo w rozmowie wynikło że nie mam dzieci:).

Dobry lekarz choć raczej małomówny.Regularnie wykonuje badania USG oraz kieruje na inne w zależności od potrzeb.Nie trzeba wyczekiwać na wizytę w długiej kolejce,wystarczy przyjść na wyznaczoną godzinę i zaraz się jest przyjętym.Spełnia oczekiwania pacjenta.

myślę, że jest ok, byłam kilka razy u tego lekarza, zobaczymy co wyjdzie z tym wszystkim..

Leczyłam u Pana E.Gabriela prywatnie oraz NFZ tarczycę nie jest kompetentny w ogóle nie zna się na endokrynologi mało kontaktowy( mruk), nie zleca badań,wizyta dosłownie trwa 2 minuty polega na wypisywaniu recepty, szkoda pieniędzy na takie wizyty.W ciągu pół godziny załatwi 10 pacjentów.

Stanowczo nie polecam - jako lekarz endokrynolog, przez 4 lata ani razu nie wysłał mnie na USG tarczycy - teraz, gdy trafiłam do innego lekarza, okazało się, , że mam dużego guza na tarczycy... Chodziłam do niego przez 4 lata i nawet nie miałam założonej karty leczenia. Jako, że "leczyłam" się u niego prywatnie, wszystkie badania (na TSH) robiłam sobie sama, odpłatnie, a gdy zanosiłam mu wyniki, bywało, że nawet na nie nie spojrzał, pytając tylko jaką dawkę leku dotychczas zażywałam, wypisywał receptę i kasował opłatę za wizytę. Absolutnie nie ...

Chodziłam do niego przez 4 lata i nawet nie miałam założonej karty leczenia. Jako, że "leczyłam" się u niego prywatnie, wszystkie badania (na TSH) robiłam sobie sama, odpłatnie, a gdy zanosiłam mu wyniki, bywało, że nawet na nie nie spojrzał, pytając tylko jaką dawkę leku dotychczas zażywałam, wypisywał receptę i kasował opłatę za wizytę. Absolutnie nie polecam.

Mało sympatyczny, pacjentki traktuje szablonowo nie ogladając nawet wyników badań

jako lekarz w poradni leczenia niepłodności nie mogę mu nic zarzucić, natomiast jako lekarz prowadzący ciążę to zupełna klapa. każdą informację trzeba wyduszać, nie zleca żadnych badań, mało profesjonalne podejście do sprawy...