lekarz Marta Szulik

Serdecznie nie polecam korzystania z usług p. Marty Szulik. Notorycznie opóźnione wizyty, a w dniu dzisiejszym odwołana wizyta na 3h przed. Tragiczne wręcz podejście do pacjenta. Odradzam!

Zdecydowanie nie polecam!!! Nie radzę się umawiać na wizytę, bo pani ginekolog zamyka drzwi gabinetu na klucz przed umówionym pacjentem i odmawia pomocy!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!

Super człowiek jak i specjalista. Nigdy w życiu żaden lekarz tak dobrze się mną nie zajął, nigdy żaden lekarz nie podał swojego nr telefonu (w razie pytań). Panią DR Szulik poleciła mi koleżanka z pracy i bedę jej za to dozgonnie wdzięczna. Oby więcej takich specjalistów w Polsce. Każdy z 6 elementów wizyty oceniam na 5.

Pani Doktor prowadziła dwie moje ciąże, obie trudne i powikłane. Zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie zarówno podczas wielokrotnych pobytów w szpitalu oraz przy porodach, które niestety nie mogły odbyć się naturalnie. Zawsze mogłam zadzwonić lub napisać sms, gdyż każda z jej pacjentek na pierwszej wizycie otrzymuje numer jej telefonu. Jeśli Pani Doktor była zajęta, oddzwaniała lub odpisywała w wolnej chwili. Dzięki jej ciągłym wsparciu łatwiej było mi przetrwać wszystkie ciężkie chwile. Jestem szczęśliwą mamą dwójki zdrowych dzieci. Wiem że na takie wsparcie mogły także liczyć jej inne pacjentki, bo dzięki dobrym opiniom trafiłam właśnie do tej lekarki i nie zawiodłam się, Polecam gorąco

zastanawiają mnie te bardzo pozytywne opinie... wydaje mi się, że to oceny pań które profilaktycznie robią cytologie i biorą receptę, albo mają ciążę idealną :) no ewentualnie jeszcze tych, które chodzą prywatnie.Ja nie mogę podzielić tej opinii, a szkoda. Miałam nieprzyjemność trafić w ciąży do szpitala, niestety zainteresowanie moją osobą było zerowe mimo, że miała dyżur,a jej pacjentką jestem od 4lat. o każde wyniki badań pytała swojego męża i to on mnie badał. Trochę jak stażystka... więc zastanawiam się czy taka osoba powinna prowadzić ciążę, skoro brakuje jej pewności siebie i wiedzy?

Do pewnego momentu ciąży byłam zachwycona dr Szulik ale niestety to minęło. Nie polecam korzystać z jej uslug w lux medzie. Niestety przez połowe wizyty narzeka, że brakuje podstawowych narzędzi (reczniki, papier, żel do usg). Wydaje mi sie to mało profesjonalne. Z każdą rzeczą sugeruje udać się do dea salus, gdzie za wizyte bierze 150zl. Pacjentki z lux medu średnio kojarzy nawet po kilku latach wizyt i prowadzeniu ciąży. Ja zrezygnowałam z jej usług, a kolejną ciążę chce prowadzić u kogoś innego.

Rewelacyjna w każdym calu. Pani dr jest osoba ktora zna sie na swojej posesji i przy tym jest dobrym człowiekiem :) Polecam

Polecam

Do doktor Szulik trafiłam prawie rok temu po czteroletnich poszukiwaniach lekarza, który zechce zająć się moim problemem na poważnie. I powiem całkowicie szczerze: nigdy nie spotkałam tak rzetelnego, oddanego pacjentowi lekarza. Byłam w ciągu tych 4 lat u kilku ginekologów, w tym uchodzących za najlepszych specjalistów w województwie. Wizyty były zarówno na koszt NFZ, jak i w prywatnych gabinetach. I wszyscy na pierwszej wizycie bardzo się przejmowali, robili usg., następnie zlecali jedno badanie (każdy inne), którego wynik był w normie, więc odsyłali mnie z kwitkiem, mówiąc, że "przecież wszystko wskazuje ...

Byłam w ciągu tych 4 lat u kilku ginekologów, w tym uchodzących za najlepszych specjalistów w województwie. Wizyty były zarówno na koszt NFZ, jak i w prywatnych gabinetach. I wszyscy na pierwszej wizycie bardzo się przejmowali, robili usg., następnie zlecali jedno badanie (każdy inne), którego wynik był w normie, więc odsyłali mnie z kwitkiem, mówiąc, że "przecież wszystko wskazuje na to, że jest dobrze", więc albo "tak już mam", albo "po ciąży przejdzie".

Dopiero doktor Marta Szulik zdecydowanie stwierdziła, że nie jest dobrze i trzeba działać. I pomimo ciągłych upadków, jakie napotyka podczas prób wyleczenia mnie, trzyma się tej tezy i próbuje dalej, a ja wiem, że nie spocznie, póki nie wyzdrowieję.

Jako jedyna zleciła mi szereg badań różnego typu, które dla uwiarygodnienia powtarzałam. Co ważne, zawsze mogłam z nią skonsultować telefonicznie problem, gdy sytuacja wbrew logice zaczęła się pogarszać. Pani doktor nigdy nie pospiesza też wizyty - zawsze skupia się na pacjencie tak długo, jak długo wymaga tego indywidualny przypadek.
Konsultowała i konsultuje moje leczenie z kolegami po fachu, w tym profesorami, ponieważ w trudnych przypadkach (do których niestety należę) "burza mózgów" to często świetne rozwiązanie.

Podkreślam: jedynie doktor Szulik przejęła się mną, nie poddaje się i wciąż robi wszystko, bym wyzdrowiała, mogła bezpiecznie zajść w ciążę, a przede wszystkim - by mój długoletni problem wreszcie się skończył.

Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które czują się zaniedbywane przez lekarzy. Pani doktor Szulik nie szuka dziury w całym, ale jeśli masz problem, to z pewnością go nie zbagatelizuje.

Polecam panią doktor osoba przemiła,konkretna,zawsze wszystko dobrze wytłumaczyła prowadziła moją ciąże od samego początku ciąża była zagrożona o każdej porze mogłam do niej dzwonić gdy coś się działo oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor POLECAM!!

Pani doktor jest bardzo miła,wszystko tłumaczy,odpowiada na wszelkie pytania, poświęca sporo czasu pacjentce ,prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona:) serdecznie polecam