lek. dent. Marta Szustak

Pani Doktor to bardzo dobry dentysta ,bezboleśnie usunęła mi zęba ,ale jest też bardzo miła i zawsze ratuje mi nawet te słabe zęby. Polecam każdemu.

Pani doktor tłumaczy co się dzieje z zębem, proponuje sposób leczenia ale decyzję pozostawia pacjentowi. Jest bardzo dokładna, zawsze pyta czy chce się znieczulenie. Nie udaje wszystkowiedzącej, jak czegoś nie jest pewna to sprawdza, dopóki nie nabierze pewności. Nie zdziera kasy. Polecam.

Super dentysta , naprawdę polecam . Robiłem u pani doktor kilka zębów i spisała się jak profesjonalistka. Znieczulenie podaje pomalutku beż boleśnie i jest bardzo dokładna . Polecam w 1000000 % . Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT