lekarz Marta Szwetka-Labus

3,5
3,5

Anna

29.01.2017

Przestrzegam!!!! Ta pani może i była dobra, ale 30 lat temu. O mało moje dziecko nie umarło na zapalenie płuc w dzisiejszych czasach. Nikomu nie polecam. W pewnym wieku nie powinno się już po prostu pracować. Jedyna pozytywna rzecz to uprzejmość. Nigdy więcej nie pójdę do lekarza, który powinien być na emeryturze od 20 lat.

29.12.2015

Moja opinia jest maxymalna. Lekarz z powołania w 100%. Wiek potwierdza jej doswiadczenie zawodowe. Jak dla mnie niech zyje 100 lat i dalej leczy. Wiecej takich lekarzy jak Pani Dr.Wyciagnela moje dziecko z ciaglego brania antybiotykow.

Magda G.

28.12.2013

Fantastyczna lekarka.Leczyła mnie gdy byłam dzieckiem,teraz leczy moje maluchy.Lekarz z ogromnym doświadczeniem,wiedzą i praktyką,potrafi wyciągnąć z niejednej opresji.Cały czas jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia. Czasem stawia zaskakujące diagnozy, które jednak zawsze się sprawdzają. Do tego jest przemiłą i niezwykle cierpliwą osobą, dbającą o komfort psychiczny małych pacjentów..Panią doktor polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z prawdziwego powołania.

26.02.2013

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

bardzo dobry specjalista, miła, szczera i pozytywnie nastawia rodziców.

20.02.2012

Pani Doktor leczy moje dziecko 3 miesiąc z bardzo dobrym skutkiem,córka chorowała i co 2 tygodnie miała przepisywany antybiotyk,gorączka 40*i ostry kaszel.Dzięki lekarce wyszliśmy z tego problemu.To że P.Doktor jest starszą osobą potwierdza jej doswiadczenie.Polecam z wielkim szacunkiem!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Racibórz"?

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7