Filtruj terminy

Pediatra Racibórz

Przesympatyczna lekarka wspaniałe podejście do dzieci tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Polecam
Opinia dodana przez: Ania

47-400 Racibórz

Super lekarz!W poradni lekarka [3 wizyty] zbagatelizowala biegunki i wymioty mojego dziecka.dopiero Pani dr Ciechanowska uratowala moje dziecko biorac go do szpitala[byl juz odwodniony i mial zakazenie ukladu pokarmowego].Teraz tez mam problem z synem i mam nadzieje ze mi pomoze.Polecam ta Pania Doktor!!!!!!

dr Jacek Micuła

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Bardzo polecam Pana Doktora . Znakomity specjalista z dużą wiedzą i znajomości problematyki pediatrii i neurologii

ulica Bielska 2A
47-400 Racibórz

Wspaniały lekarz, pomimo tego iż jego specjalnością jest Pediatria posiada ogromną wiedzę wykraczającą poza tą specjalność.
Gdy nie jest pewny diagnozy- szuka tak długo aż znajdzie odpowiednią przyczynę dolegliwości. Przy tym ma serdeczne podejście do pacjenta,każdego traktuje indywidualnie.

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Polecam cała rodzina się u niego leczy

NZOZ "PRODENTUM" S.C.
pl. Bohaterów Westerplatte 12
47-400 Racibórz

byłem z synem na prywatnej wizycie więc moja ocena będzie troszkę nie obiektywna.
Postanowiłem się jednak podzielić doświadczeniami. Miałem wątpliwą przyjemność z innymi lekarzami i przeważnie bylo dobrze dopóki się przychodziło na bilans i na szczepienie w innych wypadkach .... ach w człowieku gotuje. Pani Krystyna jednak troszkę poprawiła ogólny wizerunek pediatrów w Raciborzu. Jest bardzo miła, robi dokładny wywiad i jak na razie ma 100% skuteczność w diagnozowaniu ...

Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
ul. Ocicka 5/4
47-400 Racibórz

Pani doktor zawsze ma swoje humorki. Raz jest uprzejma, a raz po prostu wredna. Im starsza jestem tym gorzej mnie pani doktor traktuje. Nie ufam do konca jej kompetencji mimo to nie ma innego lepszego pediatry w tym miescie i pani doktor chyba o tym wie dlatego nie przejmuje sie zbytnio tym jak traktuje pacjentow.

NZOZ Poradnia Alergologiczna
Książęca 12
47-400 Racibórz

Szczyt posiadania pacjenta w... no nie powiem gdzie. Zero pomocy. Chodzę z dzieckiem prywatnie, bo leczenie u tego lekarza to strata czasu. Proszenie się o testy, o lekarstwa. Pani nie wie co dziecku jest, a może to, a może tamto. To może ja mam zgadywać? Ostatecznie leczenie praktycznie nie istnieje. Proszę się pokazać za 3 miesiące. A dziecko całe w krwawe pasy od drapania, wysypka na całym ciele. Jedyne co ...

Chełmońskiego 25/39
47-400 Racibórz

Moja opinia jest maxymalna. Lekarz z powołania w 100%. Wiek potwierdza jej doswiadczenie zawodowe. Jak dla mnie niech zyje 100 lat i dalej leczy. Wiecej takich lekarzy jak Pani Dr.Wyciagnela moje dziecko z ciaglego brania antybiotykow.

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Posiada wszystkie zalety lekarza dziecięcego.Potrafi słuchać.Jest cierpliwa.POLECAM.

Pediatrzy w Raciborzu