dr n. med. Aleksandra Cegielska

1,8
1,7
1,5
1,6

A ja tam jestem bardzo zadowolona,chodzilam 3 lata do jednej pani doktor bardzo dobrej,ciagle antybiotyki,od sierpnia tego roku,w koncu postanowilam zmienic lekarza,mimo zlych opinii,jak mi corcia przez 2 mce kaszlala,tak po kuracji nieantybiotykowej,jak reka odjął,w koncu corcia moze cieszyc sie przedszkolem,bo tak wiekszosc przechorowala.I mimo przerosnietego migdalka ,w ciagu 2 mcy odkad trafilam do pani doktor moje dziecko az raz miala antybiotyk,no i prawie wcale nie choruje:)dziekuje w imieniu Liwii:)

Mam dwoje dzieci i od czterech lat są zapisane do dr. Cegielskiej. Jestem zadowolony ponieważ wszystkie decyzje były trafne, a dodatkowo koszty recept naprawdę zadowalające.

Jedna wielka porażka!!!!! co to za lekarz!!! Taki człowiek nie powinien mieć styczności z ludźmi a tym bardziej leczyć i to dzieci!!!!!! Beznadziejna lekarka. Wyszłam w szoku z jej gabinetu a córka ze strachem że wszyscy lekarze są takimi wrednymi ludźmi jak doktor Cegielska !!!! Nie polecam nikomu styczności z tym lekarzem.

Katastrofa- nie lekarz. Opryskliwa, niemiła, arogancka. Nie słucha co się do niej mówi. Podnosi głos, nie tłumaczy jak dawkować leków, które przepisuje. Nie nadaje się na lekarza, a co dopiero na pediatrę. Omijać ją wielkim łukiem.

Miałam nieprzyjemność spotkać tę kobietę na pogotowiu, więc wielkiego wyboru nie miałam. Najpierw czekałam chyba z 15 minut, aż p.doktor się obudzi, później, gdy nas przyjęła była wredna i nieuprzejma. Cały czas miała pretensje - myśleliśmy, że przez to, że "biedna" musiała wstać do nas o 5 rano i była po prostu niewyspana, ale czytając komentarze widzę, że to nie kwestia niewyspania, tylko charakteru. Ja wyboru nie miałam, ale ciekawa jestem kto z własnej woli wybiera tę kobietę jako lekarza pediatrę dla swojego dziecka.

Nareszcie jakiś kompetentny lekarz! Chodziłam od poradni do poradni i nikt nie potrafił zdiagnozować zapalenia płuc. Pani doktor ma bardzo zdrowo rozsądkowe podejście, wytłumaczyła w czym rzecz i przepisała leczenie, które bardzo szybko postawiło moją małą na nogi.

Miałam wątpliwą przyjemność dwa razy gościć u tej pani z dzieckiem i nie polecam. W ogóle nie słucha co się do niej mówi, niczego nie można się dowiedzieć, bo na jakiekolwiek pytanie odpowiada pretensjami, podnosi głos na rodzica, że każdemu musi powtarzać to samo. Wymądrza się a o jej parodii badania to szkoda gadać. Zero podejścia do dziecka... Odradzam!

byłam u niej i więcej nie pójdę jest nie miła nie słucha co się do niej mówi podnosi głos na rodzica strasznie się wymądrza poszłam do niej moja córka bardzo kaszlała zbadała i stwierdziła że to nic poważnego przepisała zwykły syrop na kaszel i krople po 2 dniach córka dostała gorączki poszłam z nią jeszcze raz okazało się że ma zapalenie płuc.Zdecydowanie jej nie polecam.

Gorzej nie można trafić, pediatra bez podejścia do małego dziecka, niesympatyczna, nieuprzejma do tego badanie tak powierzchowne, bez zaangażowania, obojętna na dziecko. Absolutnie nie polecam.

Totalna porażka osoba na nieodpowiednim miejscu ,nieprzyjemna opryskliwa nie nadająca sie na to stanowisko a co dopiero do leczenia dzieci omijać szerokim łukiem.