dr n. med. Aleksandra Cegielska

2,2
2,2
2,1
2,1

Będąc na wizycie prywatnej u pani dr wszystko wydawało się być w porządku. Niestety po kilku dniach choroby mojego dziecka pani dr nie wzięła pod uwagę, iż mogłaby to być inna choroba. Źle zdiagnozowała jej, nie zaleciła hospitalizacji. Chodziło konkretnie o Salmonelle u niespełna 4 latka. Mimo naszych sugestii, nawet gdy trafiliśmy do szpitala, a dyżur miala pani dr nie zlecila konkretnych badań w celu wykrycia Salmonelli. Tragedia. Dopiero po zmianie dyżuru i lekarza a konkretnie na ordynatora natychmiast zrobiono trafne badania i natychmiast wdrożono konkretne leczenie. Syn przeszedł tę chorobę strasznie. Juz po kilku dniach mógł czuc się lepiej , ale niestety 10 dni wycięte z życiorysu przez złą diagnozę pani dr mimo bardzo konkretnych objawów i naszych sugestii. Wszystko skończyło się na szczęście dobrze. Nie polecam polecam pani dr. Moze i ma wiedzę na temat naturalnych metod leczenia, ale nie bierze pod uwagę sugestii innych , a kiedy wchodzi w grę zycie dziecka, które na oczach leci przez rece, to jest po prostu niedopuszczalne.

Świetna lekarka stawiająca na naturalne metody leczenia. Byliśmy u niej pierwszy raz z naszym 4 miesięcznym synkiem do kontroli bo kilka dni wcześniej miał gorączkę i inny lekarz przepisał od razu antybiotyk i zalecił kontrolę w swojej przychodni po 3 dniach. Dr Cegielska poinstruowała co ja karmiąc piersią mogę robić profilaktycznie ale też jak pomóc małemu bez antybiotyków. Z pewnością jeśli jeszcze będzie potrzeba to wybierzemy się do pani doktor. Faktycznie z innych opinii - może doktor nie jest wylewnie sympatyczna ale jest konkretna i rzeczowa. My bardzo Polecamy :)

Pełne rozczarowanie. Byłam u tej pani na wizycie szczepiennej z 3-miesięczną córką (swoją drogą dobrze, że szczepienie wykonywała uprzejma pielęgniarka). Lekarka na moje pytanie o bóle brzuszka i wzdęcia, pretensjonalnym tonem poinformowała mnie, że na sztucznym mleku tak jest i nic z tym nie zrobię! Potem kilka razy podkreśliła, że jest to sztuczne karmienie i dziecko będzie tyło, bo sztuczne mleko tuczy i tylko na piersi dziecko może być sobie grube jakie chce... Stwierdziła, że przy sztucznym mleku w 4 miesiącu życia trzeba wprowadzać zupki warzywne na maśle (!), żeby dziecku zrobić jak najmniejszą krzywdę. Bezczelnie sugerowała, że karmienie modyfikowanym mlekiem jest czymś złym i że krzywdzę tym dziecko. W ogóle miota się w przemądrzałych wypowiedziach, byle by pokazać wyższość nad rodzicem. Gdy spytała kto polecił szczepienie na rotawirusy, podważyła źródło, kazała poczytać w Internecie!!! A widzę tu w opiniach, że komuś innemu znowu wytknęła, że się naczytał internetów o meningokokach. Tragedia. Pani chyba już ma lata świetności za sobą. Sugeruję szybszą emeryturę. Nie polecam. Albo raczej polecam - omijać szerokim łukiem.

Bardzo miła lekarka, która w pierwszej kolejności stawia na naturalne leczenie dzieci. Dzięki temu, że zaczęliśmy stosować się do jej rad, nasze dzieci w tym roku prawie nie chorują. A jeśli już to kończy się na katarze. Odporne na choroby dzieci w wieku 2,5 oraz 1 roku to rzadkość, w szczególności, ze wcześniej nasz starszy syn chorował dużo częściej, a nawet dwa razy musiał być hospitalizowany. Ufamy naszej lekarce, stosujemy się do zaleceń i widzimy, ze przynosi to wymierne rezultaty.

Przyznaję że przy pierwszym spotkaniu z Panią Doktor byłam przerażona. Dostało mi się nie wiadomo za co. Ale przy kolejnej wizycie i każdej następnej okazało się że Pani Doktor ma genialną wiedzę o naturalnym leczeniu, stosuje leczenie przyczynowe, a nie objawów jak większość lekarzy. Przy leczeniu Pani Doktor Cegielskiej z wizyt raz w miesiącu status zmienił się na wizyty raz na pół roku. I dotyczy to nie tylko odporności syna ale również jego chorób skórnych. Zastanawiam się czy Ci Państwo którzy tak negatywnie oceniają Panią Doktor zastosowali się w 100% do jej zaleceń. Bo takie pośrednie nic nie daje, trzeba zaufać i wtedy widać efekty. Polecam serdecznie!

Polecam tego pediatrę! Przede wszystkim kataru nie leczy antybiotykiem, co u innych lekarzy w ostatnich czasach stało się standardem. Pni doktor stawia na leczenie przyczyny, a nie objawów. W pierwszej kolejności stara się pomóc naturalnymi środkami, w ostateczności zaleca farmaceutyki. Nasze dzieciaki naprawdę zaczęły mniej chorować, z tego powodu, że budujemy odporność przez cały rok, dzięki zaleceniom Pani doktor.

Bardzo dobry lekarz. Miła sympatyczna z podejściem do dzieci. Trafność co do diagnozy w porównaniu do innych lekarzy w Raciborzu. Skuteczne leczenie i tanie. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do każdego pacjenta . Naprawdę polecam

A ja tam jestem bardzo zadowolona,chodzilam 3 lata do jednej pani doktor bardzo dobrej,ciagle antybiotyki,od sierpnia tego roku,w koncu postanowilam zmienic lekarza,mimo zlych opinii,jak mi corcia przez 2 mce kaszlala,tak po kuracji nieantybiotykowej,jak reka odjął,w koncu corcia moze cieszyc sie przedszkolem,bo tak wiekszosc przechorowala.I mimo przerosnietego migdalka ,w ciagu 2 mcy odkad trafilam do pani doktor moje dziecko az raz miala antybiotyk,no i prawie wcale nie choruje:)dziekuje w imieniu Liwii:)

Mam dwoje dzieci i od czterech lat są zapisane do dr. Cegielskiej. Jestem zadowolony ponieważ wszystkie decyzje były trafne, a dodatkowo koszty recept naprawdę zadowalające.

Jedna wielka porażka!!!!! co to za lekarz!!! Taki człowiek nie powinien mieć styczności z ludźmi a tym bardziej leczyć i to dzieci!!!!!! Beznadziejna lekarka. Wyszłam w szoku z jej gabinetu a córka ze strachem że wszyscy lekarze są takimi wrednymi ludźmi jak doktor Cegielska !!!! Nie polecam nikomu styczności z tym lekarzem.