dr n. med. Aleksandra Cegielska

Pediatra

2,2
1,9

Pełne rozczarowanie. Byłam u tej pani na wizycie szczepiennej z 3-miesięczną córką (swoją drogą dobrze, że szczepienie wykonywała uprzejma pielęgniarka). Lekarka na moje pytanie o bóle brzuszka i wzdęcia, pretensjonalnym tonem poinformowała mnie, że na sztucznym mleku tak jest i nic z tym nie zrobię! Potem kilka razy podkreśliła, że jest to sztuczne karmienie i dziecko będzie tyło, bo sztuczne mleko tuczy i tylko na piersi dziecko może być sobie grube jakie chce... Stwierdziła, że przy sztucznym mleku w 4 miesiącu życia trzeba wprowadzać zupki warzywne na maśle (!), żeby dziecku zrobić jak najmniejszą krzywdę. Bezczelnie sugerowała, że karmienie modyfikowanym mlekiem jest czymś złym i że krzywdzę tym dziecko. W ogóle miota się w przemądrzałych wypowiedziach, byle by pokazać wyższość nad rodzicem. Gdy spytała kto polecił szczepienie na rotawirusy, podważyła źródło, kazała poczytać w Internecie!!! A widzę tu w opiniach, że komuś innemu znowu wytknęła, że się naczytał internetów o meningokokach. Tragedia. Pani chyba już ma lata świetności za sobą. Sugeruję szybszą emeryturę. Nie polecam. Albo raczej polecam - omijać szerokim łukiem.

Bardzo miła lekarka, która w pierwszej kolejności stawia na naturalne leczenie dzieci. Dzięki temu, że zaczęliśmy stosować się do jej rad, nasze dzieci w tym roku prawie nie chorują. A jeśli już to kończy się na katarze. Odporne na choroby dzieci w wieku 2,5 oraz 1 roku to rzadkość, w szczególności, ze wcześniej nasz starszy syn chorował dużo częściej, a nawet dwa razy musiał być hospitalizowany. Ufamy naszej lekarce, stosujemy się do zaleceń i widzimy, ze przynosi to wymierne rezultaty.

Polecam tego pediatrę! Przede wszystkim kataru nie leczy antybiotykiem, co u innych lekarzy w ostatnich czasach stało się standardem. Pni doktor stawia na leczenie przyczyny, a nie objawów. W pierwszej kolejności stara się pomóc naturalnymi środkami, w ostateczności zaleca farmaceutyki. Nasze dzieciaki naprawdę zaczęły mniej chorować, z tego powodu, że budujemy odporność przez cały rok, dzięki zaleceniom Pani doktor.

Bardzo dobry lekarz. Miła sympatyczna z podejściem do dzieci. Trafność co do diagnozy w porównaniu do innych lekarzy w Raciborzu. Skuteczne leczenie i tanie. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do każdego pacjenta . Naprawdę polecam

A ja tam jestem bardzo zadowolona,chodzilam 3 lata do jednej pani doktor bardzo dobrej,ciagle antybiotyki,od sierpnia tego roku,w koncu postanowilam zmienic lekarza,mimo zlych opinii,jak mi corcia przez 2 mce kaszlala,tak po kuracji nieantybiotykowej,jak reka odjął,w koncu corcia moze cieszyc sie przedszkolem,bo tak wiekszosc przechorowala.I mimo przerosnietego migdalka ,w ciagu 2 mcy odkad trafilam do pani doktor moje dziecko az raz miala antybiotyk,no i prawie wcale nie choruje:)dziekuje w imieniu Liwii:)

Mam dwoje dzieci i od czterech lat są zapisane do dr. Cegielskiej. Jestem zadowolony ponieważ wszystkie decyzje były trafne, a dodatkowo koszty recept naprawdę zadowalające.

Jedna wielka porażka!!!!! co to za lekarz!!! Taki człowiek nie powinien mieć styczności z ludźmi a tym bardziej leczyć i to dzieci!!!!!! Beznadziejna lekarka. Wyszłam w szoku z jej gabinetu a córka ze strachem że wszyscy lekarze są takimi wrednymi ludźmi jak doktor Cegielska !!!! Nie polecam nikomu styczności z tym lekarzem.

Katastrofa- nie lekarz. Opryskliwa, niemiła, arogancka. Nie słucha co się do niej mówi. Podnosi głos, nie tłumaczy jak dawkować leków, które przepisuje. Nie nadaje się na lekarza, a co dopiero na pediatrę. Omijać ją wielkim łukiem.

Nie polecam. Na prośbę wypisania recepty na meningokoki, usłyszałam, że "się naczytałam Internetów". Pani doktor nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie.

Miałam nieprzyjemność spotkać tę kobietę na pogotowiu, więc wielkiego wyboru nie miałam. Najpierw czekałam chyba z 15 minut, aż p.doktor się obudzi, później, gdy nas przyjęła była wredna i nieuprzejma. Cały czas miała pretensje - myśleliśmy, że przez to, że "biedna" musiała wstać do nas o 5 rano i była po prostu niewyspana, ale czytając komentarze widzę, że to nie kwestia niewyspania, tylko charakteru. Ja wyboru nie miałam, ale ciekawa jestem kto z własnej woli wybiera tę kobietę jako lekarza pediatrę dla swojego dziecka.