dr n. med. Aleksandra Cegielska

2,2
1,9
2,1

Miałam nieprzyjemność spotkać tę kobietę na pogotowiu, więc wielkiego wyboru nie miałam. Najpierw czekałam chyba z 15 minut, aż p.doktor się obudzi, później, gdy nas przyjęła była wredna i nieuprzejma. Cały czas miała pretensje - myśleliśmy, że przez to, że "biedna" musiała wstać do nas o 5 rano i była po prostu niewyspana, ale czytając komentarze widzę, że to nie kwestia niewyspania, tylko charakteru. Ja wyboru nie miałam, ale ciekawa jestem kto z własnej woli wybiera tę kobietę jako lekarza pediatrę dla swojego dziecka.

potwierdzam opinie poprzednikow ,Moim zdaniem taki lekarz przynosi wstyd szpitalowi w ktorym pracuje.Moje dziecko omal nie zmarlo po blednym rozpoznaniu dr.Cegielskiej .Na szczescie pojechalismy natychmiast do innego lekarza.ta sytuacja miala miejsce bardzo dawno ale jeszcze teraz teraz czuje konsekwencje tego bledu.ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA

Gorzej nie można trafić, pediatra bez podejścia do małego dziecka, niesympatyczna, nieuprzejma do tego badanie tak powierzchowne, bez zaangażowania, obojętna na dziecko. Absolutnie nie polecam.

Miałam wątpliwą przyjemność dwa razy gościć u tej pani z dzieckiem i nie polecam. W ogóle nie słucha co się do niej mówi, niczego nie można się dowiedzieć, bo na jakiekolwiek pytanie odpowiada pretensjami, podnosi głos na rodzica, że każdemu musi powtarzać to samo. Wymądrza się a o jej parodii badania to szkoda gadać. Zero podejścia do dziecka... Odradzam!

byłam u niej i więcej nie pójdę jest nie miła nie słucha co się do niej mówi podnosi głos na rodzica strasznie się wymądrza poszłam do niej moja córka bardzo kaszlała zbadała i stwierdziła że to nic poważnego przepisała zwykły syrop na kaszel i krople po 2 dniach córka dostała gorączki poszłam z nią jeszcze raz okazało się że ma zapalenie płuc.Zdecydowanie jej nie polecam.

Szkoda słów,ta pani nie powinna pracować jako lekarz...

Szkoda słów,ta pani nie powinna pracować jako lekarz...

NIE POLECAM !!! To zdecydowanie najgorszy lekarz z jakim miałam w życiu do czynienia,dziecko traktuje przedmiotowo,nie słucha co rodzic ma do powiedzenia,nie chce przepisać leku który dziecko przyjmuje na stałe,tylko wciska inny. Potrafi skutecznie każde dziecko zniechęcić do wizyt w przychodni.Do tego jest nieprzyjemna i opryskliwa,nie można o niej powiedzieć ani jednego dobrego słowa,nawet będąc bardzo obiektywnym.

Miałem kontakt z tą panią dwukrotnie.Za pierwszym razem miło mnie zaskoczyła,przepisując lek homeopatyczny,jednakże kiedy trafiliśmy na oddział w szpitalu,cały czar prysł.Nie była w stanie powiedzieć,co dziecku dolega,w ogóle nie zapoznała się z kartą choroby tylko sama wymyślała powód naszego przyjazdu-porażka.Proponuję omijać wielkim łukiem.

Fatalne podejście, nie słucha wypowiedzi rodziców tylko brnie we własnych przekonaniach, wydaje jej się że pozjadała wszystkie rozumy. Nigdy więcej do pani doktor.To był pierwszy i ostatni raz.

Nareszcie jakiś kompetentny lekarz! Chodziłam od poradni do poradni i nikt nie potrafił zdiagnozować zapalenia płuc. Pani doktor ma bardzo zdrowo rozsądkowe podejście, wytłumaczyła w czym rzecz i przepisała leczenie, które bardzo szybko postawiło moją małą na nogi.