dr n. med. Aleksandra Cegielska

2,2
1,9
2,1

Polecam tego pediatrę! Przede wszystkim kataru nie leczy antybiotykiem, co u innych lekarzy w ostatnich czasach stało się standardem. Pni doktor stawia na leczenie przyczyny, a nie objawów. W pierwszej kolejności stara się pomóc naturalnymi środkami, w ostateczności zaleca farmaceutyki. Nasze dzieciaki naprawdę zaczęły mniej chorować, z tego powodu, że budujemy odporność przez cały rok, dzięki zaleceniom Pani doktor.

Bardzo miła lekarka, która w pierwszej kolejności stawia na naturalne leczenie dzieci. Dzięki temu, że zaczęliśmy stosować się do jej rad, nasze dzieci w tym roku prawie nie chorują. A jeśli już to kończy się na katarze. Odporne na choroby dzieci w wieku 2,5 oraz 1 roku to rzadkość, w szczególności, ze wcześniej nasz starszy syn chorował dużo częściej, a nawet dwa razy musiał być hospitalizowany. Ufamy naszej lekarce, stosujemy się do zaleceń i widzimy, ze przynosi to wymierne rezultaty.

Bardzo dobry lekarz. Miła sympatyczna z podejściem do dzieci. Trafność co do diagnozy w porównaniu do innych lekarzy w Raciborzu. Skuteczne leczenie i tanie. Profesjonalnie i z sercem podchodzi do każdego pacjenta . Naprawdę polecam

Nie polecam. Na prośbę wypisania recepty na meningokoki, usłyszałam, że "się naczytałam Internetów". Pani doktor nie odpowiedziała na żadne zadane pytanie.

Jedna wielka porażka!!!!! co to za lekarz!!! Taki człowiek nie powinien mieć styczności z ludźmi a tym bardziej leczyć i to dzieci!!!!!! Beznadziejna lekarka. Wyszłam w szoku z jej gabinetu a córka ze strachem że wszyscy lekarze są takimi wrednymi ludźmi jak doktor Cegielska !!!! Nie polecam nikomu styczności z tym lekarzem.

Katastrofa- nie lekarz. Opryskliwa, niemiła, arogancka. Nie słucha co się do niej mówi. Podnosi głos, nie tłumaczy jak dawkować leków, które przepisuje. Nie nadaje się na lekarza, a co dopiero na pediatrę. Omijać ją wielkim łukiem.

Mam dwoje dzieci i od czterech lat są zapisane do dr. Cegielskiej. Jestem zadowolony ponieważ wszystkie decyzje były trafne, a dodatkowo koszty recept naprawdę zadowalające.

A ja tam jestem bardzo zadowolona,chodzilam 3 lata do jednej pani doktor bardzo dobrej,ciagle antybiotyki,od sierpnia tego roku,w koncu postanowilam zmienic lekarza,mimo zlych opinii,jak mi corcia przez 2 mce kaszlala,tak po kuracji nieantybiotykowej,jak reka odjął,w koncu corcia moze cieszyc sie przedszkolem,bo tak wiekszosc przechorowala.I mimo przerosnietego migdalka ,w ciagu 2 mcy odkad trafilam do pani doktor moje dziecko az raz miala antybiotyk,no i prawie wcale nie choruje:)dziekuje w imieniu Liwii:)

Szkoda, że nie można dać punktów ujemnych ta kobieta do prosektorium się nadaje a nie do pediatrii. Największemu wrogowi nie życzę kontaktu.

Totalna porażka osoba na nieodpowiednim miejscu ,nieprzyjemna opryskliwa nie nadająca sie na to stanowisko a co dopiero do leczenia dzieci omijać szerokim łukiem.