dr n. med. Aleksandra Cegielska

2,2
1,9
2,1

Katastrofa. Brak mi słów by to opisać.

Katastrofa. Brak mi słów by to opisać.

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. W ogóle nie bada pacjenta tylko ma jeszcze pretensje, że się przyszło z dzieckiem. A że byliśmy godzinę przed końcem jej pracy to jeszcze wielkie dąsy, czemu nie poszliśmy do innego lekarza. Na początku po wysłuchaniu co się dzieje jeszcze ochrzan dostaliśmy, że w ogóle głowę zawracamy, podczas gdy dziecko chore jak diabli. Kobieta potem po prostu wyszła i poszła sobie. Czysty koszmar. Dopiero po przyjściu naszej właściwej lekarki otrzymaliśmy bezzwłocznie pomoc. Wolę leczyć się sam niż iść do takiego lekarza.

Fatalne podejście, nie słucha wypowiedzi rodziców tylko brnie we własnych przekonaniach, ktore nijak nie mają się do rzeczywistości, na pierwszej wizycie nie sprawdziła nawet stanu skóry dziecka a w momencie kiedy chcielibyśmy zadać nurtujące nas pytania i problemy wyszła do następnego pacjenta.

brak profesjonalizmu. zle podejscie do dzieci

brak profesjonalizmu. zle podejscie do dzieci