lekarz Marta Waszczuk-Koper

2,9
2,9
2,7
2,6

Wspaniale podejscie do pacjenta. Doktor sluzy bardzo dobrymi doradami. Czasu poswieca wystarczajaco i jasno wyjasnia/ odpowiada na zadane pytania/

Chodziłam do Pani doktor kilka lat temu. Niestety tylko pogłębiła moje problemy hormonalne przepisując nieadekwatne leki bez żadnych badan.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Pani doktor się bawi w coacha życia, mimo że nikt jej o to nie prosi. O stanie zdrowia nie powiedziała ani zdania, za to przez godzinę mówiła nie na temat. Chwali się milionami i sukcesami, człowieka mieszając z błotem. Nie wrócę do niej na pewno. Nie polecam.

Nie polecam.

Jak dla mnie to jestem na nie. Gada o glupotach, przeklina, wyzywa, jest nie słowna. Strach ją o coś zapytac zeby nie wpadla w furie.

Pani doktor niech zadba o higienę stop pozniewaz wygloda to jakby grzebała w gnoju . Nie polecam brak szacunku

Jeżeli chodzi o jakieś drobne sprawy typu zwykłe badanie była ok. Chodzę do niej od 8 lat.Wszystko się zmieniło gdy zaszłam w ciążę, zrobiła usg powiedziała że jest pecherzyk ciążowy ale niewiadomo czy z tego będzie ciąża. Dobra następne usg za 2 t yg. pęcheżyk pełny. Ok. Potem krwawienie w 8 t yg. szybko do niej się dostałam a ta mówi że mam iść do pracy z tym k rwawieniem bo najwyżej poronie i po co mam wychowywać chore dziecko (dodam że w poprzedniej ciąży też tak miałam ale prowadził mnie inny doktor poleżałam dostałam leki i dziecko ekstra zdrowe) w przeciągu następnych t yg zachorowałam dwukrotnie dostałam 2 antybiotyki i któtkie chorobowe. W 5 tym miesiącu usłyszałam że mam wracać do pracy pomimo tego ze powiedziałam że jestem szczególnie narażona na ingekcje poprzez zakres mojej pracy usłyszałam ze mam sobie zmienić lekarza co też uczynie.
NIEPOLECAM.

Pani doktor jest bardzo suptelną osobą,miła i uprzejmą,nie krzyczy tylko spokojnie mówi,tłumaczy. Mozna sie z nią dogadać.

Polecam. Pani doktor bardzo miła, kompetentna.

Polecam. Pani doktor bardzo miła, kompetentna.

Pani doktor oprócz tego, że była bardzo miła, fachowo przebadała (tak, rękawiczki miała założone) i dostosowała leczenie do mojej dolegliwości. Jestem zdania, że jak uda mi się zajść w ciążę, to ona będzie moim lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.

Pani doktor jest odrażająca. jestem w 6 miesiącu ciąży i nie dostałam od niej zwolnienia lekarskiego tylko usłyszałam że mam iść do pracy chociaż wcześniej tłumaczyłam jej że sie bardzo źle czuje a w pracy muszę dźwigać ciężkie rzeczy, stwierdziłam że nie obchodzi ją to i że moge pracować do końca ciąży. pod koniec rozmowy dała mi propozycję wysawienia zwolnienia za 100 zł. Krzyczała i przeklinała. brak zainteresowania pacjentem, zero leczenia i jak wyżej czytałam to jest rozmowna ale na inne tematy. dla mnie to osoba nie kompetentna.