lekarz Marta Waszczuk-Koper

2,9
2,9
2,7
2,6

a moze mi ktos powiedziec ile kosztuje prywatna wizyta u pani doktor ?

a moze mi ktos powiedziec ile kosztuje prywatna wizyta u pani doktor ?

Super naprawde plecam uratowała życie mnie i mojemu dziecku. Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjetowi na wizycie i wszystko dokładnie wytłumaczy a nie tak jak tu co niekturzy jakies głupoty piszą. Naprawde gorąco polecam. A te wszystkie opinie to sobie wsadzcie miedzy bajki na półce. prawda jest taka ze jak sie do lekarza podejdzie normalnie a nie odrazu z wyżutem to i o wszystkim porozmawiamy i wszystko bedziemy wiedzieć tylko wystarczy troche kultury ze strony pacjęta i wszystko jest ok. Naprawde gorąco polecam i dziekuje za opieke nad nami

Również uważam opinie za krzywdzące.... Jeżeli wchodzi się do gabinetu prosto z pretensjami to i z nimi się wyjdzie. Pani doktor jest bardzo miła zarówno dla mnie jak i dla mojego męża, bo przeważnie razem chodzimy na wizyty, bo oboje chcemy wiedzieć co dzieje się z naszym maleństwem. Więc ja mogę polecić:)

bardzo krzywdzace te opinie na forum odnosnie Pani doktor.wielokrotnie bywalam w jej gabinecie (zawsze w ramach NFZ).czasu poswiecala o wiele wiecej niz niejeden lekarz w praktyce prywatnej. wiele razy potrafila poswiecic czas rowniez na rozmowe na tematy inne niz medyczne, co zdecydowanie podbudowuje ufnosc pacjenta. i wazna rzecz! raz poprosila mnie o przyjscie do gabinetu prywatnego bo nie zdazyla mnie przyjac w przychodni i nie wziela ani grosza!!!! a fakt, ktory tak wielu bulwersuje, ze zwraca sie na ty.... to tylko przemawia na korzysc w sytuacji tak intymnej jak wizyta u ginekologa

ostatnio byłam u pani marty na kontroli i muszę przyznać iż była bardzo miła.

ostatnio byłam u pani marty na kontroli i muszę przyznać iż była bardzo miła.

Pani doktor powinna sie ograniczyc do wypisywania recept na Appap !!! Publiczna wizyta nie ma u niej sensu bo i tak kieruje pacjentow do prywatnego gabinetu z komentarzem :Przyjdz do mnie na Mickiewicza ...tam bedzeiemy sie leczyc :( Straszne !!!!

Bardzo mila wizyta lekarka poświęciła mi dużo czasu i to w ramach ubezpeczenia nic nie zapłaciłam profesor z Krakowa mnie nie wyleczył a Pani Doktorjak najbardziej

impertynencka i arogancka osoba - zbyt pewna siebie jak na tak marne jestestwo - reszte zostawiam tym którzy odważą się do niej udać, byle by nie z dzieciątkiem

Pani Doktor często bywa wulgarna. Przy badaniu delikatna, ale dosyć bezpośrednia, często zwraca się przez "ty" do pacjentek niezależnie od ich wieku. Wyśmiewa postępowanie kobiet, które stosują naturalne metody regulacji poczęć. Absolutnie odradzam !!!!!!!

Wizytę ogranicza do minimum - sprawia wrażenie, że bardzo się jej śpieszy. Niemiła, niedelikatna, nieuprzjma. Płacisz kupę kasy a czujesz się jak intruz w jej gabinecie. Nie polecam i sama już nie skorzystam.

Nie polecam i sama już nie skorzystam.