lek. dent. Marta Wróblewska

1,8
2,2
2,4
1,8

Nie polecam i nigdy więcej bylam z 7 letnia corka 3x za kazdym razem podejscie pani doktor do dziecka , jak do doroslego nie rycz bo niemoge pracowac, czego ryczysz to nie boli , przeciez ona udaje, beczy juz przy ssaku do sliny , to tylko nie ktore z tekstow pani doktor. Rece opadaja a najgorsze bylo to ze wyrzucil ząbek corki twierdzac na co nam taki brzydki kikut ze wrozka i tak przyjdzie.... dramat. Ostatni raz bylam u tej pseudo dziecięcej dentystki

Witam serdecznie. Nie polecam Pani Doktor, ponieważ przyjechałam z bólem z daleka. Zapytałam grzecznie czy mnie przyjmie. Pani Doktor śmiejąc mi się w twarz i mówiąc mi , że opowiadam bzdury, że w moim mieście nie dostałam się do stomatologa. Powtarzała to kilka krotnie. Podziękowałam za miłe podejście do pacjenta i wyszłam. NIE POLECAM

Witam serdecznie.
Nie polecam Pani Doktor, ponieważ przyjechałam z bólem z daleka.
Zapytałam grzecznie czy mnie przyjmie.
Podziękowałam za miłe podejście do pacjenta i wyszłam.
NIE POLECAM

Na bazie swoich doświadczeń nie polecam gabinetu dr Marty Wróblewskiej ul. Łady 10 (gabinet na NFZ). Nie polecam zarówno jej osoby jako specjalisty stomatolog, jak również obsługi jej gabinetu - pani pomocnicy starszej tęgiej kobiety. Jakość leczenia w moim przypadku pozostawiało wiele do życzenia. Mam wrażenie jakby zależało na łapaniu zlecenia i szybkiego rozliczenia w NFZ nieważne jaka jakość i efekt leczenia. W moim wypadku - bardzo duża arogancja. Jakość obsługi asystentki poniżej krytyki. Jest miła tylko dla swoich koleżanek (tak wywnioskowałam, gdyż zwracają się do siebie po imieniu). Owe koleżanki przychodzą bez umówionej godziny i wpuszczane są bez kolejki, nieważne jak długo człowiek wcześniej siedzi, czy ma ból czy czeka już kilka godzin i jego ustalona godzina już dawno przeleciała. Pani asystentka otwiera drzwi i wskazuje kto wchodzi. Swoją drogą dziwię się jak Pani Doktor na to przyzwala. Ludzie patrzą tylko jeden na drugiego, jak takie rzeczy mogą mieć miejsce. Ostatnio byłam świadkiem gdzie starszy mężczyzna/dziadek z bólem musiał czekać ponad dwie godziny (minimum bo tylko tyle przy tym byłam, a siedział juz dłużej) gdyż m.in. właśnie takie dwie koleżanki pani pomocnicy były przyjmowane. Swoją drogą nie wiem jak to działa i jak mogą takie sytuacje mieć miejsce. Skoro wszyscy płacimy składki zdrowotne to wszyscy powinniśmy być równo traktowani. W gabinecie dr Wróblewskiej na NFZ niestety tak nie jest. Arogancja i kolesiostwo bez kolejki na porządku dziennym. Odradzam wszystkim.

Witam Państwa, Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor Marty Wróblewskiej. Pacjentką jestem już od około roku, głównie było to leczenie kanałowe i wypełnianie drobnych ubytków. Leczenie jest skuteczne - mimo młodego wieku nabawiłam się kilku poważnych problemów z zębami a obecnie do zaleczenia pozostał mi tylko jeden ubytek. Wizyty u tej Pani są niekrępujące i niestresujące- panuje miła atmosfera, myślę, że to szczególnie duży plus dla osób, które nie zdążyły jeszcze zbyt wiele przeżyć na fotelu dentystycznym i gabinety omijają szerokim łukiem ze strachu:) Pani bardzo delikatnie, zgrabnie ...

Witam Państwa,
Wizyty u tej Pani są niekrępujące i niestresujące- panuje miła atmosfera, myślę, że to szczególnie duży plus dla osób, które nie zdążyły jeszcze zbyt wiele przeżyć na fotelu dentystycznym i gabinety omijają szerokim łukiem ze strachu:) Pani bardzo delikatnie, zgrabnie i szybko wykonuje każdy zabieg tak więc pacjent nie zdąży się nacierpieć. Z zaangażowaniem odpowiada na wszelkie pytania i udziela porad. Serdecznie polecam wizytę u tej Pani.

nie polecam.Dlaczego? Poniewaz poszlam z przekonaniem ze pani stomatolog wie co robi i w pelni jej zaufalam jednak sie zawiodlam.Na pierwszej wizycie chcialam koronke na dwójce gdyz byla poprzednio leczona i zesiniala pani stwierdzila ze wymienimy plombe,ok zaplacilam.Moze plomba i byla biala ale wizualnie masakra takze na kolejnej wizycie wspomnialam o tej dwojce ze jednak bym chciala koronke a pani na to ze tutaj wymienimy tylko plombe i bedzie ok.Wymienila i policzyla drugi raz!Niestety bylam w takim szoku ze sie nie zorietnowalam co sie dzialo.Zab nadal wygladal okropnie ;/ poszlam ...

nie polecam.Dlaczego?
Poniewaz poszlam z przekonaniem ze pani stomatolog wie co robi i w pelni jej zaufalam jednak sie zawiodlam.Na pierwszej wizycie chcialam koronke na dwójce gdyz byla poprzednio leczona i zesiniala pani stwierdzila ze wymienimy plombe,ok zaplacilam.Moze plomba i byla biala ale wizualnie masakra takze na kolejnej wizycie wspomnialam o tej dwojce ze jednak bym chciala koronke a pani na to ze tutaj wymienimy tylko plombe i bedzie ok.Wymienila i policzyla drugi raz!Niestety bylam w takim szoku ze sie nie zorietnowalam co sie dzialo.Zab nadal wygladal okropnie ;/ poszlam do kolejnego stomatologa i co sie okazalo ze w tej dwojce dwa razy robionej jest nadal próchnica!!!!Moja noga ( tudziez szczeka) juz tam nie wroci!