Stomatolog Włocławek

Maciej Drosd

Stomatolog, Protetyk

Klinika Stomatologii Estetycznej

Włocławek

Niestety opinie piszą głownie ludzie , których jak sadzę zwyczajnie nie stać na leczenie którego potrzebują . Ceny przecież ustala się przed leczeniem . ? Na wizytę musiałem czekać prawie 4 miesiące . Czyżby wszyscy byli w błędzie i dawali się naciagac ?? Poprostu wiedza , doświadczenie i pewna ręka doktora niektórym mogą wydawać się brawura . Dla mnie to szczyt kompetencji . Moje Implanty wzbudziły podziw nawet w USA ...

dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Mariusz Cieślewicz

ulica Przedmiejska 13/15/15

Gościu
Pomyliły się tobie chyba gabinety
Nie u tego dentysty byłeś
Czysty duży gabinet
Cenę w miarę możliwości jak na Włocławek
Gościu idź do przychodzi będziesz mieć za darmo. Nie poczujesz bólu
Polecam
Opinia dodana przez: Becia

lek. dent. Liliana Rzadkowolska

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

polecam panią doktor, do tej pory bałam się wizyt u stomatologa, teraz mogłabym chodzić do pani doktor nawet codziennie, dzięki pani doktor Rzadkowolskiej pozbyłam się lęku przed dentystą
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Anna Andrzejewska

ulica Broniewskiego 7
87-800 Włocławek

Myślałam, że trafiłam na bardzo dobrą dentystkę...Niestety pomyliłam się. Zapisałam się na wizytę do tej Pani, aby wyleczyć jedynkę. Pani Anna stwierdziła, że na tym zębie to tylko przebarwienie (pokazywała mi wszystko pięknie na monitorze, po czym stwierdziła, że nie wie jak to powstało, nie widzi pęknięć itp.) i pozostawiamy to pod obserwacją, natomiast zajmujemy się innymi zębami. Ponieważ nie odczuwałam nigdy bólu tego zęba od razu uwierzyłam oraz poddałam ...

lek. dent. Beata Jońska

Łanowa
Włocławek

To zdecydowanie najlepszy stomatolog w mieście, od lat jestem pacjentką Pani Beaty, Niezwykle miła, przyjemna, bardzo kompetentna i fachowa. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.

lek. dent. Dariusz Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Lekarz uprzejmy, jasno wytłumaczy przebieg leczenia. Z pewnością godny polecenia :)

lekarz Grażyna Brzezińska

Chirurg stomatolog

Gabinet Chirurgii Stomatologicznej
ul. Polna 26 "Drumet"
87-800 Włocławek

bardzo sympatyczna pani doktor Swietnie znieczula ma profesjonalne podejście do pacjenta ceny są niskie nie płaci się za kontrolę po wizycie w tym gabinecie pozbyłam się strachu pacjentka
Opinia dodana przez: basia

lek. dent. Grażyna Baczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Tak niemiłej i aroganckiej osoby dawno nie widziałam. Zero informacji odnośnie leczenia. Jedyne co to rygor wojskowy i zastraszanie dziecka. Szczerze odradzam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr Marek Łuniewski

Gabinet stomatologiczny
ul.Włocławska 44
87-811 Włocławek

Bardzo dobry lekarz , z dobrym poczuciem chumoru, leczenie prawie bez bolesne, wizyta zawsze punktualna
Opinia dodana przez: lukasz

Stomatolodzy w Włocławku