lek. dent. Paweł Olender

Bardzo dobry stomatolog, dokładny, rzetelny i odpowiedzialny. Dokładnie tłumaczy pacjentowi, jak wygląda sytuacja i w przypadku trudnych zębów, zawsze kieruje najpierw na badanie rtg. Leczę zęby u Pana Doktora wiele lat i nigdy nie miałem żadnych komplikacji, a po innym stomatologu były problemy.

Bardzo kompetentny i rzetelny stomatolog. Trochę ekscentryczny :); odpowiedzialny i skupiony na leczeniu. Po Doktorze O. leczyłam zęby w dużych klinikach większych miast, żaden z zatrudnionych tam stomatologów pomimo nowoczesnego sprzętu i równie nowoczesnego marketingu, nie dorównał Dr Olendrowi