lek. dent. Marta Zubrzycka

Nie pamiętam innego lekarza, jestem pacjentką pani dr, Zubrzyckiej od lat.... ja, moje dzieci jak i reszta rodziny. Lekarz który leczy takie zęby które u innego stomatologa były by już tylko do wyrwania i co najważniejsze leczy je z pozytywnym skutkiem.

Najlepsza dentystka w mieście, cała moja rodzina się u pani doktor leczy. Polecam wszystkim z całego serca.

Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. U pani doktor od 10 lat leczy się cała moja rodzina. Profesjonalna, delikatna i bezbłędna. Lekarz z powołania.

Lekarz godny polecenia profesionalne podejscie po pacjenta najpierw wytłumaczy co bedzie robic i dokładnie wyleczy bezboleśnie ząbki jest to pierwsza pani doktor do ktorej mam pełne zaufanie

Uważam, że Pani Marta Zubrzycka jest bardzo dobrym lekarzem, leczy się u Niej cała moja rodzina!!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134