lek. dent. Marzena Eder

Zanim zdecydowałam się na wizyty u P. dr Eder zebrałam wywiad i przeczytałam wnikliwie wszystkie opinie w internecie i teraz po kilku wizytach muszę poprzeć wszystkie pozytywne opinie i przyznać, że jest najlepszym stomatologiem w Busku i okolicach. Dziwi mnie niekonsekwencja szczególnie jednej zamieszczonej tu opini – osba ta pisze, że P. doktor zajmowała się nią przez ponad 2 godziny, a jednocześnie daje w ocenie za poświęcony czas 1 punkt. Natomiast nie dziwię się, że osoba, która panicznie boi sie dentysty i doprowadza swój stan uzębęnia do ruiny, potem niesienie jej pomocy odbiera jako koszmar. Taka sama byłam kiedyś, a przy P. dr Eder przestałam być. Ciekawe, który z lokalnych dentystów zdecydowałby się na skomplikowany zabieg nie kierując zaraz do chirurga i nie narażając pacjenta na dodatkowe trudności, a przede wszystkim koszty.
Pani doktor rzeczywiście jest profesjonalistką we wszystkim co robi szczególnie w protetyce i problemach, z którymi inni nie radzą sobie. Jest miła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, niegdy nie sprawia wrażenia zdenerwowanej i zmęczonej jak to u innych dentystów. Najważniejszą sprawą jest to, że zawsze szanuje pacjenta, jego czas, umawia się indywidualnie, jest punktualna oraz nigdy nie rezygnuje z pomocy i nie zawodzi nawet w najtrudniejszych sprawach. POLECAM SZCZERZE P. DR EDER. !!! Karolina J.

Ja też jestem pacjentką pani doktor od wielu lat i potwierdzam poprzednią opinię. Jest najlepsza jaką znam. Wcześniej korzystałam z usług innych gabinetów i było różnie. Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobra w protetyce, a zęby usuwa najlepiej ze wszystkich. Ma świetne znieczulenia i usuwa zęby takie z jakimi inni dentyści chcą kierować zaraz do chirurga, a ona sama to robi i bez problemów. Ma super gabinet i podejście do pacjentów. Polecam z całym przekonaniem Panią Doktor !!!

Poprzednia opinia to jakaś bzdura dlatego zdecydowałam się dodać do niej komentarz. Pani doktor leczy mnie i całą moją rodzinę oraz wielu moich znajomych od lat i nie spotkałam się z negatywną opinią, a wręcz przeciwnie – wszyscy oceniają ją bardzo dobrze jako super stomatologa. Także z opinii ustnych krążących w Busku jest od wielu lat w mieście i okolicy najlepszym stomatologiem i protetykiem. Zdecydowanie polecam wszystkim. Pozdrawiam Panią doktor wraz z rodziną. Ania P.

Miałam przyjemność wyrywać zęba u pani doktor, kiedy przyjmmowała w ośrodku na os.Sikorskiego i co mogę powiedzieć to napewno NIE POLECAM dr Eder. Zęba wyrywała mi przeszło 2 godz. po kawałeczku, rozcieła mi wargę i wogóle cała wizyta to jeden wiekli KOSZMAR.

Zdecydowanie polecam, Pani doktor to super stomatolog, ma świetnie wyposażony gabinet, bardzo uprzejma i znakomita w tym co robi. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Busko-Zdrój"?

Stasica 2a

Gabinet Stomatologiczny