Filtruj terminy

lek. dent. Wioletta Pawelec-Beriah

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stasica 2a
28-100 Busko-Zdrój

Do p. Pawelec - Beriah na wizytę - owszem - trudno się umówić, jednak mimo wszystko jestem zadowolona z efektów leczenia zębów w jej gabinecie. Porównując ceny za wykonaną usługę stomatologiczną w jej gabinecie z cennikami innych stomatologów śmiało można stwierdzić, że koszty leczenia uzębienia przez p. doktor wcale nie są wysokie. Jest dokładna, delikatna, empatyczna. Cóż... A opinia innych lekarzy o wykonanej usługi przez poprzednika nigdy nie będzie obiektywna ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Marzena Eder

Gabinet Stomatologiczny
ul. Grunwaldzka 18
28-100 Busko-Zdrój

Zanim zdecydowałam się na wizyty u P. dr Eder zebrałam wywiad i przeczytałam wnikliwie wszystkie opinie w internecie i teraz po kilku wizytach muszę poprzeć wszystkie pozytywne opinie i przyznać, że jest najlepszym stomatologiem w Busku i okolicach. Dziwi mnie niekonsekwencja szczególnie jednej zamieszczonej tu opini – osba ta pisze, że P. doktor zajmowała się nią przez ponad 2 godziny, a jednocześnie daje w ocenie za poświęcony czas 1 punkt. ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Dorota Tomczak

Gabinet Stomatologiczny
Kilińskiego 51
28-100 Busko-Zdrój

Do Pani Doktor trafiłem przypadkowo z bólem zęba 250 km od miejsca zamieszkania. Spotkalem się z pełnym profesjonalizmem, uprzejmością i troską o pacjenta. Serdecznie dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Ilona Borto-Doroz

Szpital
Bohaterów Warszawy 67
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła, sympatycznamłoda pani stomatolog. Super podejście do małych dzieci, zwłaszcza na pierwszej wizycie. Wytłumaczy dziecku, pokaże co bedzie robić i najważniejsze nic na siłę. Na koniec nagroda rzeczowa dla dziecka a i ceny też przystępne. Naprawdę godna polecenia!!!!

lek. dent. Katarzyna Korczak-Balicka

"Primadent"
Słoneczna 19
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo staranne podejście do każdego pacjenta, wysokie kompetencje oraz kultura osobista. Od lat leczę tam zęby, polecam każdemu:)

lek. dent. Piotr Błasiński

Prywatny Gabinet Lekarski
Szydłowska 12
28-100 Busko-Zdrój

Pierwszy dentysta który wykonuje znieczulenie tak precyzyjnie i ostrożnie, że nawet się nie zorientowałem.
Bardzo komfortowo się czułem podczas zabiegów - odsysanie, koferdam, fartuszki, osłonki, okulary - full wypas.
Bardzo uprzejma ekipa w gabinecie.
Uczciwie, porządnie - cennik, paragon. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marek

Aneta Wolińska

Centrum Medyczne Batorego

28-100 Busko-Zdrój

Moim zarzutem jest rozwiercanie przebarwień na zębach i niedokładne wypełnienia. Wyleczone zęby po prostu bolą. Poza tym człowiek idzie z 1 ubytkiem, a w trakcie robi się 2,3,5... i końca leczenia nie widać.

Halina Dalmata

Busko-Zdrój

Super specjalista,leczymy zęby u pani doktor całą rodziną,polecam nam zawsze pomogła.

lek. dent. Małgorzata Walasek

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA "DENTIS" WIOLETTA OZGOWICZ
ulica Targowa 4
28-100 Busko-Zdrój

Pani doktor godna polecenia wszystko tłumaczy na najwyższym poziomie. Każdy ząb wytłumaczyła profesjonalnie. Polecam Panią doktor Małgorzatę Walasek. Monika Maj
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Agnieszka Matynia-Słaboń

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Pełen profesjonalizm. W dwóch słowach pełen profesjonalizm. Byłam u wielu stomatologów i jestem pod pełnym wrażeniem wysokiej jakości obsługi pacjenta jaką oferują Państwo Słoboń. Gabinet godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela Gołuzd

Stomatolodzy w mieście Busko-Zdrój