Stomatolog Busko-Zdrój

Szpital
Bohaterów Warszawy 67
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła, sympatycznamłoda pani stomatolog. Super podejście do małych dzieci, zwłaszcza na pierwszej wizycie. Wytłumaczy dziecku, pokaże co bedzie robić i najważniejsze nic na siłę. Na koniec nagroda rzeczowa dla dziecka a i ceny też przystępne. Naprawdę godna polecenia!!!!

Busko-Zdrój

Super specjalista,leczymy zęby u pani doktor całą rodziną,polecam nam zawsze pomogła.

Prywatny Gabinet Lekarski
Szydłowska 12
28-100 Busko-Zdrój

Pierwszy dentysta który wykonuje znieczulenie tak precyzyjnie i ostrożnie, że nawet się nie zorientowałem.
Bardzo komfortowo się czułem podczas zabiegów - odsysanie, koferdam, fartuszki, osłonki, okulary - full wypas.
Bardzo uprzejma ekipa w gabinecie.
Uczciwie, porządnie - ...

Bardzo uprzejma ekipa w gabinecie.
Uczciwie, porządnie - cennik, paragon. Szczerze polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Marek

"Primadent"
Słoneczna 19
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo staranne podejście do każdego pacjenta, wysokie kompetencje oraz kultura osobista. Od lat leczę tam zęby, polecam każdemu:)

Gabinet Stomatologiczny
ul. Grunwaldzka 18
28-100 Busko-Zdrój

Zanim zdecydowałam się na wizyty u P. dr Eder zebrałam wywiad i przeczytałam wnikliwie wszystkie opinie w internecie i teraz po kilku wizytach muszę poprzeć wszystkie pozytywne opinie i przyznać, że jest najlepszym stomatologiem w Busku i okolicach. Dziwi mnie niekonsekwencja szczególnie jednej zamieszczonej tu opini – osba ta pisze, że P. doktor zajmowała się nią przez ponad 2 godziny, a jednocześnie daje w ocenie za poświęcony czas 1 punkt. Natomiast nie dziwię się, że osoba, która panicznie boi sie dentysty i doprowadza swój stan uzębęnia do ruiny, potem niesienie jej pomocy odbiera jako koszmar. Taka sama byłam kiedyś, a przy P. dr Eder przestałam być. Ciekawe, który z lokalnych dentystów zdecydowałby się na skomplikowany zabieg nie kierując zaraz do chirurga i nie narażając pacjenta na dodatkowe trudności, a przede wszystkim koszty.
Pani doktor rzeczywiście jest profesjonalistką we wszystkim co robi szczególnie w protetyce i problemach, z którymi inni nie radzą sobie. Jest miła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, niegdy nie sprawia wrażenia zdenerwowanej i zmęczonej jak to u innych dentystów. Najważniejszą sprawą jest to, że zawsze szanuje pacjenta, jego czas, umawia się indywidualnie, jest punktualna oraz nigdy nie rezygnuje z pomocy i nie zawodzi nawet w najtrudniejszych sprawach. POLECAM SZCZERZE P. DR EDER. !!! Karolina J.

Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet Stomatologiczny
Kilińskiego 51
28-100 Busko-Zdrój

Profesjonalistka jakich mało napewno najlepsza w Busku nie wątpię że i w województwie panicznie bałem się dentysty odkąd zacząłem chodzić do pani Tomczak strach minął

Opinia dodana przez: Darek

Stasica 2a
28-100 Busko-Zdrój

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsza Pani stomatolog! Najwyższa jakość, profesjonalizm, połączone z niezwykłą i niespotykaną delikatnością. NAJLEPSZA !!!

Opinia dodana przez: Ola

Zakład Stomatologiczny
Kazimierza Wielkiego 29
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła pani doktor, ma czas dla pacjenta, dobry specjalista.

Bardzo miła pani doktor, ma czas dla pacjenta, dobry specjalista.

Centrum Medyczne Batorego

28-100 Busko-Zdrój

Pani doktor leczy przebarwienia, wymienia "brzydkie" plomby na nowe....Nie polecam. Ząb po wyleczeniu boli.

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Chodziłem do dr Ozgowicz regularnie na kontrolę uzębienia co pół roku. Pani doktor w ogóle nie wykryła dużej dziury w zębie, która się tworzyła od co najmniej dwóch lat.

Po ponad dwóch latach od pierwszej wizyty zaczął dokuczać mi ...

Po ponad dwóch latach od pierwszej wizyty zaczął dokuczać mi ból zęba, który dość mocno promieniował.
Podejrzana została "ósemka", zrobiłem prześwietlenie i okazało się, że rzeczywiście moje "ósemki" idą dość krzywo. Została przez stomatolog podjęta decyzja o chirurgicznym usunięciu "ósemki" ale po zabiegu ból powrócił. Ból zmusił mnie do udania się do innego stomatologa i od razu okazało się, że po prostu mam dużą dziurę w "szóstce" i zostało jedynie leczenie kanałowe (po pierwszym zabiegu, pół godziny po podaniu trutki ból minął). Po konsultacji z ortodontą ósemka została w ogóle niepotrzebnie usunięta. Wizyty u dr Ozgowicz kosztowały mnie dużo niepotrzebnego bólu. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Sebastian