Stomatolog Busko-Zdrój

Szpital
Bohaterów Warszawy 67
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła, sympatycznamłoda pani stomatolog. Super podejście do małych dzieci, zwłaszcza na pierwszej wizycie. Wytłumaczy dziecku, pokaże co bedzie robić i najważniejsze nic na siłę. Na koniec nagroda rzeczowa dla dziecka a i ceny też przystępne. Naprawdę godna polecenia!!!!

Busko-Zdrój

Super specjalista,leczymy zęby u pani doktor całą rodziną,polecam nam zawsze pomogła.

Prywatny Gabinet Lekarski
Szydłowska 12
28-100 Busko-Zdrój

Pierwszy dentysta który wykonuje znieczulenie tak precyzyjnie i ostrożnie, że nawet się nie zorientowałem.
Bardzo komfortowo się czułem podczas zabiegów - odsysanie, koferdam, fartuszki, osłonki, okulary - full wypas.
Bardzo uprzejma ekipa w gabinecie.
Uczciwie, porządnie - cennik, paragon. Szczerze polecam wszystkim.

Bardzo uprzejma ekipa w gabinecie.
Uczciwie, porządnie - cennik, paragon. Szczerze polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Marek

"Primadent"
Słoneczna 19
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo staranne podejście do każdego pacjenta, wysokie kompetencje oraz kultura osobista. Od lat leczę tam zęby, polecam każdemu:)

Gabinet Stomatologiczny
ul. Grunwaldzka 18
28-100 Busko-Zdrój

Zanim zdecydowałam się na wizyty u P. dr Eder zebrałam wywiad i przeczytałam wnikliwie wszystkie opinie w internecie i teraz po kilku wizytach muszę poprzeć wszystkie pozytywne opinie i przyznać, że jest najlepszym stomatologiem w Busku i okolicach. Dziwi mnie niekonsekwencja szczególnie jednej zamieszczonej tu opini – osba ta pisze, że P. doktor zajmowała się nią przez ponad 2 godziny, a jednocześnie daje w ocenie za poświęcony czas 1 punkt. Natomiast nie dziwię się, że osoba, która panicznie boi sie dentysty i doprowadza swój stan uzębęnia do ruiny, potem niesienie jej pomocy odbiera jako koszmar. Taka sama byłam kiedyś, a przy P. dr Eder przestałam być. Ciekawe, który z lokalnych dentystów zdecydowałby się na skomplikowany zabieg nie kierując zaraz do chirurga i nie narażając pacjenta na dodatkowe trudności, a przede wszystkim koszty.
Pani doktor rzeczywiście jest profesjonalistką we wszystkim co robi szczególnie w protetyce i problemach, z którymi inni nie radzą sobie. Jest miła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, niegdy nie sprawia wrażenia zdenerwowanej i zmęczonej jak to u innych dentystów. Najważniejszą sprawą jest to, że zawsze szanuje pacjenta, jego czas, umawia się indywidualnie, jest punktualna oraz nigdy nie rezygnuje z pomocy i nie zawodzi nawet w najtrudniejszych sprawach. POLECAM SZCZERZE P. DR EDER. !!! Karolina J.

Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet Stomatologiczny
Kilińskiego 51
28-100 Busko-Zdrój

Trafiłem do Pani Doktor Tomczak przez przypadek, z bólem zęba. Zostałem otoczony profesjonalną opieką, ząb został wyleczony.
Zdecydowałem się również uzupełnić moje braki w uzębieniu.
Dzięki pasji i zaangażowaniu, którym potrafi zarazić mam nowy uśmiech. Jestem pod wrażeniem dokładności pracy i uprzejmości Pani Doktor.
Z przyjemnością polecam!!!

Zdecydowałem się również uzupełnić moje braki w uzębieniu.
Z przyjemnością polecam!!!

Opinia dodana przez: Krystian

Stasica 2a
28-100 Busko-Zdrój

Do p. Pawelec - Beriah na wizytę - owszem - trudno się umówić, jednak mimo wszystko jestem zadowolona z efektów leczenia zębów w jej gabinecie. Porównując ceny za wykonaną usługę stomatologiczną w jej gabinecie z cennikami innych stomatologów śmiało można stwierdzić, że koszty leczenia uzębienia przez p. doktor wcale nie są wysokie. Jest dokładna, delikatna, empatyczna. Cóż... A opinia innych lekarzy o wykonanej usługi przez poprzednika nigdy nie będzie obiektywna (czyt. pozytywna). Przecież zawsze trzeba coś złego powiedzieć, żeby zwrócić uwagę na swój - czasami wątpliwy - profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Beata

Zakład Stomatologiczny
Kazimierza Wielkiego 29
28-100 Busko-Zdrój

'pani'doktor może i miła bez dwóch zdań ale co do kompetencji to niestety,zęby leczy niedokładnie, mojemu dziecku leczenie ortodontyczne przerwała nie skończywszy leczenia ponieważ.....ma takie prawo ! po za tym gdy bolały ją żeby mleczne(interwencja w weekend, na tzw pogotowiu), zamiast porobić przetoki to je zakleiła plombą ,(zaraz miało przestać boleć),a dziecko przez dwa dni cierpiało aż w końcu zapuchło i inna pani doktor naprawiła błąd dziwiąc się udzieloną pomocą!więc stanowczo nie polecam!!!!

Centrum Medyczne Batorego

28-100 Busko-Zdrój

Moim zarzutem jest rozwiercanie przebarwień na zębach i niedokładne wypełnienia. Wyleczone zęby po prostu bolą. Poza tym człowiek idzie z 1 ubytkiem, a w trakcie robi się 2,3,5... i końca leczenia nie widać.

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

Chodziłem do dr Ozgowicz regularnie na kontrolę uzębienia co pół roku. Pani doktor w ogóle nie wykryła dużej dziury w zębie, która się tworzyła od co najmniej dwóch lat.

Po ponad dwóch latach od pierwszej wizyty zaczął dokuczać mi ból zęba, który dość mocno promieniował.

Podejrzana została "ósemka", zrobiłem prześwietlenie i okazało się, że rzeczywiście moje "ósemki" idą dość krzywo. Została przez stomatolog podjęta decyzja o chirurgicznym usunięciu "ósemki" ale po zabiegu ból powrócił. Ból zmusił mnie do udania się do innego stomatologa i od razu okazało się, że po prostu mam dużą dziurę w "szóstce" i zostało jedynie leczenie kanałowe (po pierwszym zabiegu, pół godziny po podaniu trutki ból minął). Po konsultacji z ortodontą ósemka została w ogóle niepotrzebnie usunięta. Wizyty u dr Ozgowicz kosztowały mnie dużo niepotrzebnego bólu. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Sebastian

Stomatolodzy w mieście Busko-Zdrój