Mateusz Ciecierski

Bardzo polecam Pana Mateusza. Super lekarz zawsze znalazł czas nawet w nocy gdy poród się już zaczol odebrał telefon i był bardzo miły.

Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.

Cudowny,miły oraz wrażliwy,traktuje pacjentki z szacunkiem jest delikatny.Nie robi różnicy czy jest się jego pacjentką ani czy chodzisz do poradni na fundusz czy prywatnie-zajmie się Tobą tak samo.

Świetny lekarz. W szpitalu zajął się mną jak prywatną pacjentką, pomimo że zostałam takową dopiero po wyjściu. Prawdopodobnie dzięki niemu zaniedbanie innego lekarza, do którego chodziłam w ciąży nie skończyło się tragicznie dla mnie i naszego dzidziusia.

cudowny człowiek, cierpliwy, uśmiechnięty, czuły na ból pacjentki (ma nie boleć), nie zostawia bez wyjaśnienia i samej sobie, na wizycie czułam się komfortowo i spokojnie, zresztą w gabinecie (mimo że ginekologiczny) PAN DOKTOR od wejścia pacjentki otacza JĄ niesamowicie ciepłą aurą i stres mija!!! życzę wszystkim kobietom takiego ginekologa. Dziękuję i życzę gorącej filiżanki kawy wypitej w spokoju przed następnym dyżurem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Iłża"?

Monika Bator-Gregorczyk

USG ginekologiczne