Mateusz Ciecierski

Witam serdecznie Przewspaniały lekarz ciepły,miły,szczery.Z powołania.Do pana doktora nie idę jak na skazanie.Zawsze się bałam ginekologów a tu miłe zaskoczenie pan doktor zanim przeprowadzi badanie najpierw poznaje pacjentkę rozmawia z nią.

Lekarz jakich dzisiaj mało. Polecam gorąco. Halina D.

Lekarz jakich dzisiaj mało. Polecam gorąco. Halina D.

niesamowity lekarz, kompetentny, a przy tym bardzo serdeczny, uprzejmy, polecam.

Lekarz jakich jest mało. Mam do Niego 100% zaufanie. Dzieki Niemu udało mi sie donosić ciążę pomimo mojego PCO - dziś mam wspaniałego synka. Będę Mu wdzięczna do końca życia. Dziekuję

Bardzo polecam wizytę u Pana Ciecierskiego

Bardzo polecam wizytę u Pana Ciecierskiego

Niezwykle ciepły, serdeczny a przy tym kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania.

ABSOLUTNIE GENIALNY SPECJALISTA!!!Chodziłam do kilkunastu ginekologów dopóki nie dowiedziałam sie o Panu dr. Ciecierskim i wprost brak mi słów!!!Pan dr jest prawdziwym lekarzem z powołania (spotkałam takiego po raz pierwszy). Słucha uważnie pacjentki, wszystko klarownie tłumaczy, zawsze ma czas, żadnych problemów nie bagatelizuje. Nie wyobrażam sobie, abym mogła kiedykolwiek pójść do innego ginekologa. Gdyby była taka potrzeba to dojeżdżałabym do Niego nawet 500 km. Absolutnie Mu ufam i każdemu gorąco polecam! Wcale nie zależy Mu na kasie, sam zachęca do wizyt w ramach funduszu (są do Niego olbrzymie kolejki, więc wolałam zapłacić niż czekać kilka miesięcy). Mojej koleżance uratował życie a ja sam Mu bardzo wiele zawdzięczam. Cudowny człowiek i wspaniały specjalista. O ile łatwiej by się żyło, gdyby wszyscy lekarze tacy byli.

Jestem jak najbardziej zadowolona z Pana doktora.

Jestem jak najbardziej zadowolona z Pana doktora.

niesamowity lekarz, dba o pacjentów, zajmuję się nimi profesjonalnie, wszyscy lekarze powinni miec takie podejście jak dr Ciecierski

Lekarz ten nie jest rutyniarzem i podnosi czasem głowę zznad dokumentacji. Na wizytach mówi do pacjentki, a nie o pacjentce (tak, jakby jej nie było). Przychodzi (oczywiście w miarę mozliwości) do porodu, nie tylko do szycia. Nie zamyka się w gabinecie i nie ma problemu z wyciągnięciem go stamtąd - widać go i słychać na dyżurze. Poza tym jest ludzki i wyrozumiały, nie wymaga od rodzącej wdrapywania się na fotel do każdego badania (co przy skurczach jest nie lada wysiłkiem). Jednym słowem jest diametralnie inny większości swoich kolegów i koleżanek po fachu. O kompetencjach juz nie wspomnę, bo wiadomo, że jest świetnym specjalistą.